Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

UNAZA E RE

tek karburant Kastrati | 150 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera magazine, 150 M2, kati 1, me qepen. E shtruar me pllaka, me tualet

Botuar më 10/12/2019
25.000 leke/muaj

RR. BERIT BEKER

midis sheshit Shqiponja dhe Casa Italia | 90 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera magazine, 90 M2

Botuar më 09/12/2019
20.000 leke

RRUGA ALI DEMI

tek kopshti Mena | 280 M2 | 550 Euro

Jepet me qera magazine, 280 M2, e pershtatshme per punishte etj, me vend parkimi

Botuar më 09/12/2019
550,00 euro

VAQARR

Rruga e Prushit | 300 M2 | 170.000 Euro

Shitet magazine, 300 M2, me themele per 4 kate, ambjent i rrethuar 1000 m2, me rruge te asfaltuar deri ne objekt, me hipoteke, aktualisht linje prodhimi mobiljesh

Botuar më 08/12/2019
170.000,00 euro

RR. ANDROKLI KOSTALLARI

Don Bosko, prane shkolles Qazim Turdiu | 59 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 59 M2, 1 ambjent, kati 1, totali i kateve 10, 1 banjo, ashensor, vendparkim, bosh, gjendja: e re, i pershtatshem per cdo aktivitet. Me qepen elektrik, vetrate xhami, kondicioner, sistem te mire ndricimi, priza te shumta dhe banjo. Mundesi per 2 vende parkimi per 5000 leke/muaj

Botuar më 08/12/2019
20.000 leke/muaj

SADIK PETRELA (LEANDRO ZOTO)

70 M NGA RRUGA KRYESORE E PORCELANIT, | 150 M2 | 35.000 Leke

JEPET ME QERA MAGAZINE, 150 M2, 3 FAZORE, ME TUALET, E SHTRUAR ME PLLAKA, DRITA UJE 24 H

Botuar më 07/12/2019
35.000 leke

ISH FUSHA AVIACIONIT,

30m nga rruga kryesore | 70 M2 | 35.000 Leke

Jepet me qera magazine, 70 M2

Botuar më 06/12/2019
35.000 leke

FUSHA AVIACIONIT,

SHKOLLA DHORA LEKA | 120 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera magazine, 120 M2

Botuar më 06/12/2019
25.000 leke

RR. "MYSLYM KETA"

rruga Ura | 130 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera magazine, 130 M2, uje dhe drita 24h, linje tre fazore

Botuar më 05/12/2019
30.000 leke

RR. HALIT BEGA

tek rajoni nr.4, rruga Ura | 100 M2 | 40.000 Leke

Jepet me qera magazine, 100 M2

Botuar më 05/12/2019
40.000 leke
)