Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

DURRES. LAGJIA 5, RR. EDIT DURHAM

poshte furres se bukes | 48 M2 | 16.800 Euro

PALLATI 6-KATESH, SHITET GARAZHD + MAGAZINE, 48 M2, 2 ambjente, gjendja: e re, kati nentoke, me dokumenta te rregullta

Botuar me 21/09/2018
350,00 euro/m2

RR. MIHAL GRAMENO

ne fund te rruges | 140 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera magazine, 140 M2, bosh

Botuar me 21/09/2018
20.000 leke

ALEKSANDER MATELI

Shkoze | 110 M2 | 50.000 Leke

Jepet me qera magazine, 110 M2, e ndare ne 2 pjese ose nje e tere e pershtatshme per cdo lloj biznesi

Botuar me 21/09/2018
50.000 leke

RR."SHABAN BARDHOSHI"

ne qender te kombinatit tek stacioni i fundit i kombinatit | 600 M2 | 3 Euro

Jepet me qera magazine, 600 M2, kati 1, 3 banjo, bosh, i pershtatshem per cdo lloj aktiviteti, mundesi ndarje dhe ne pjese me te vogla sipas kerkeses. Uji dhe drita 24 ore, me kushte bashkohore

Botuar me 21/09/2018
3,00 euroÇmimi/m2

LUSHNJE

prane spitalit | 600 M2 | 35.000 Euro

Shitet magazine, 600 M2, 1 ambjent, kati 1, totali i kateve 1, vendparkim, depo, bosh, gjendja: per t'u rikonstruktuar, Mund te perdoret per magazinimin e produkteve te ndryshme ose per ndertime. Nje pjese e magazines eshte e betonuar/cimento

Botuar me 21/09/2018
35.000,00 euro

PASKUQAN

tek shkolla 9-vjecare | 400 M2 | 600 Euro

Jepet me qera magazine, 400 M2, vendparkim

Botuar me 21/09/2018
600,00 euro

QTU,

shume prane | 200 M2 | 800 Euro

Jepet me qera magazine, 200 M2, 5 m i larte

Botuar me 20/09/2018
800,00 euro

TEK QYTETI NXENESVE

tek Xhamia | 150 M2 | 40.000 Leke

Jepet me qera magazine, 150 M2, 4m e larte. Me trefazor. Me vend parkimi

Botuar me 20/09/2018
40.000 leke

RR. GJON BUZUKU

mbrapa viles Gold | 100 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera magazine, 100 M2, me tualet branda

Botuar me 20/09/2018
20.000 leke

RRUGA JORDAN MISJA

TE BULEVARDI I RI | 33 M2 | 10.000 Leke

Jepet me qera magazine, 33 M2, bosh

Botuar me 20/09/2018
10.000 leke