Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

LAGJIA CLIRIM BERAT

Rruga Andrea i pare | 60 M2 | 8.000 Leke

Jepet me qera magazine, 60 M2, 1 ambjent, 1 banjo, bosh

Botuar më 24/08/2019
8.000 leke

LAPRAK

tek Kupola | 130 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera ambient per magazinim, 130 M2

Botuar më 24/08/2019
30.000 leke

RRUGA BAKALLI

Yzberisht | 140 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera magazine, 140 M2, kati 1, gjendja: e re

Botuar më 23/08/2019
25.000 leke/muaj

DURRES

Kater Rruget e Shijakut ish karro-qerrja | 500 M2 | 85.000 Euro

Shitet magazine, 500 M2, 2 ambjente, gjendja: per t'u rikonstruktuar

Botuar më 22/08/2019
85.000,00 euro

DURRES SPITALLE

Durres Spitalle | 300 M2 | 750 Euro

Ne Durres ne zonen e Spitalles jepet me QERA magazine me siperfaqe 300 m2 dhe me lartesi 6 metra. Magazina ndodhet prane rruges, ka zyra, oborr te rrethuar me avlli per kamiona dhe trailera, eshte e ruajtur me roje dhe kamera sigurie dhe mund te sherbeje per magazine ose repart prodhimi.Cmimi 750 euro/muajPer cdo informacion kontaktoni neCel. 0684109062E-mail. onlineprona@gmail.com, 300 M2, 2 ambjente, kati 1, totali i kateve 1, 1 banjo, vendparkim, oborr, bosh, gjendja: shume e mire

Botuar më 22/08/2019
750,00 euro/muaj

KASHAR,

AFER UNIVERS REKLAMA | 300 M2 | 500 Euro

Jepet me qera magazine, 300 M2, 1 ambjent, kati 1, 1 banjo, gjendja: e mire

Botuar më 22/08/2019
500,00 euro

RR. FILIP SHIROKA

tek Kodra e Priftit | 100 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera ambjent, 100 M2, e pershtatshme per magazine ose servis makina. Lartesi 4m

Botuar më 21/08/2019
25.000 leke

PEZE

prane fushes se sportit | 190 M2 | 250 Euro

Jepen me qera 2 magazina, 190 M2, 5 m e larte dhe 200m² 4m e larte + 200m oborr. Secila

Botuar më 21/08/2019
250,00 euro

NE VERI TE SHQIPERISE

Shitet Objekt | 300 M2 | 120.000 Euro

Magazine, 300 M2, 2 ambjente, vendparkim, bosh, gjendja: shume e mire, hapesire te konsiderueshme parkimi, objekti ka edhe ndertesa te tjera perreth, te pershtatme per hapesire biznesi,supermarkete,lokale dasmash. Me certifikate pronesie

Botuar më 21/08/2019
120.000,00 euro

SUPER CMIM! RR. MYSLYM KETA

perballe AKU, buze rruges kryesore me parkim te vecante | 1.140 M2 | 2 Euro

Jepet me qera magazine, 1.140 M2, drita uje 24 ore, e ndare ne dy ambjente 700² dhe 440m², lartesia 4m, e pajisur me ashensor industrial per mallra. E pershtatshme per cdo lloj aktiviteti

Botuar më 21/08/2019
2,00 euro/m²