Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

MAGAZINE PER SHITJE NE ZONEN E BRRYLIT NE TIRANE (ID 4181005 )

Brryli, prane maternitetit | 270 M2 | 40.000 Euro

Shitet magazine me siperfaqe 270 m², me hipoteke, ne pallat te ri, kati -1, e paster dhe ne gjendje shume te mire, ndodhet ne nje zone shume te rregulluar me hapsire dhe akses per kamioncina., 270 M2, Property ID : 4181005 www.dreamalbania.al

Botuar më 23/06/2021
40.000,00 euro

MAGAZINE ME QERA NE ZONEN E KOMBINATIT (ID 4281062 )

Kombinat, prane ish Kombinatit Tekstil, jepen me qera Magazina dy kateshe | 1.800 M2 | 420 Euro

Kati perdhe 800 m² ne total i ndare ne dy ambiente me 400 m² cmimi i qerase 700 euro ne muaj dhe 1 ambjent 200 m² me cmim 50,000 Lek ne muajkati i 2 eshte 800 m² ne total i ndare ne dy ambiente me 400 m² me cmim 500 euro ne muajlinje 3 fazore, lartesi 5 metra, vend parkimi, te pershtatshme per aktivitete te ndryshme tregtare, mund te hyje traileri., 1.800 M2, Property ID : 4281062 www.dreamalbania.al

Botuar më 23/06/2021
420,00 euro

MAGAZINE PER SHITJE NE LAKNAS NE TIRANE (ID 4181004 )

Laknas, shitet Magazine | 600 M2 | 200.000 Euro

Siperfaqe totale 600 m² nga te cilat jane ndertim dy magazina, njera me siperfaqe 104 m² dhe lartesi 3 metra dhe tjetra me siperfaqe 90 m² me lartesi 4 metra, me Hipoteke, kati 0, hapesire te mjaftueshme per tu futur kamioni, oborr te bollshem, 600 M2, Property ID : 4181004 www.dreamalbania.al

Botuar më 23/06/2021
200.000,00 euro

(RR. DEMIR ZYKO, ISH FUSHA E BEKSAVE,)

(Rr. Demir Zyko, ish fusha e beksave,) | 140 M2 | 40.000 Leke

Tirane, jap me qera magazine Kati 1, 140 m² 42.500 Leke Jepet me qera garazhdi/magazine.. kati i pare i nje vile. Eshte ne kushtet te mira, e paisur me nje dritare per ajrosje dhe mbyllet me qepene. Siperfaqja e garazhdit: 140 m2E pershtatshme per magazine. Adresa: Rruga Demir Zyko, ish fusha e beksave, afer profarmesCmimi: 40.000 lek / muajID ET 087, 140 M2, 1 banjo

Botuar më 23/06/2021
40.000 leke

DYQAN/MAGAZINE ME QERA ALI DEMI RRUGEN IDRIZ DOLLAKU PRANE BURGUT TE GRAVE NE TIRANE (ID 4271313 )

Ali Demi, Rruga Idriz Dollaku, prane Burgut te Grave | 311 M2 | 600 Euro

Jepet me qera dyqan, me siperfaqe 311 m², open space, kati 0,i pershtatshem per disa lloj aktivitetesh, si servis makinash, fasoneri, magazin, parkim per tre automjete., 311 M2, Property ID : 4271313 www.dreamalbania.al

Botuar më 23/06/2021
600,00 euro

MAGAZINE PER SHITJE NE QENDER, PRANE MINISTRISE SE DREJTESISE NE TIRANE (ID 4181014)

Bulevardi Zogu i pare, prane Ministrise se Drejtesise | 230 M2 | 148.350 Euro

Shitet Magazine ne pallat te Ri, siperfaqe 230 m² (190 m2) me Hipoteke, kati -1, 2 tualete, open space, bosh., 230 M2, property Id:4181014

Botuar më 23/06/2021
148.350,00 euro

RR DIBRES

Rruga Arbrit | 250 M2 | 650 Euro

Jepet me qera magaznia 250 m2 Me siperfaqe 250m2 kATI 1 mobileri Organizohet: Open space Ofrohet:• Me pllaka• Ne gjendje shume te mire • me uje drita 24h Cmimi per qera : 650euro muaj+ 1 muaj garanci ID KD 153, 250 M2, 1 banjo

Botuar më 23/06/2021
650,00 euro

RRUGA MYSLYM KETA

perballe AKU-se | 700 M2 | 2 Euro

Jepet me qera magazine, 4m e larte, kati i dyte 440m, ka ashensore industrial., 700 M2

Botuar më 23/06/2021
2,00 euro/m²

KOMBINAT

prane njesise Bashkiake nr 6 | 500 M2 | 1.000 Euro

Jepet Magazine me qera, siperfaqe 500 m², lartesi 10 metra, kati perdhe. Magazina posedon dhe nje dhome te pershtatur per zyre, 2 tualete. E aksesueshme me makine dhe e pershtatshme per cdo lloj aktiviteti.Jepet me qera 1000 euro ne muaj., 500 M2, 2 banjo, bosh

Botuar më 23/06/2021
1.000,00 euro/muaj

RRUGA DIBRES

prane Rruges Arbrit | 250 M2 | 650 Euro

Jepet Magazine me qera, siperfaqe 250 m², e mobiluar me gjithe veglat dhe makinerite e perfshira per mobileri dhe aktivitete te ndryshme, kati perdhe. Magazina posedon tualet, open space. E pershtatshme per cdo lloj aktiviteti.Jepet me qera 650 euro ne muaj., 250 M2, 1 banjo, i mobiluar

Botuar më 23/06/2021
650,00 euro/muaj
)