Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

RR. "ARBEN BROCI"

Qytet Studenti | 150 M2 | 40.000 Leke

Jepet me qera magazine, 150 M2

Botuar më 02/07/2020
40.000 leke

AUTOSTRADA TIRANE-DURRES KM2

prane tregut Agro-ushqimor | 250 M2 | 420 Euro

Jepet me qera magazine me kushte shume te mira, e shtruar me pllaka, instalime elektrike(3FAZ/MONO),2 qepena elektrike+2xhamari+2parking makinash+parking publik. Instalime hidraulike, 250 M2, 1 banjo, vendparkim, gjendja: shume e mire

Botuar më 01/07/2020
420,00 euro/muaj

TEK RRUGA E KAVAJES

perballe spitalit Amerikan 3 | 80 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera magazine, 80 M2, me linje trefazore. E pershtatshme per magazinim malli, me parking

Botuar më 30/06/2020
20.000 leke

RR. ANESTI LUBONJA

perballe shkolles Dhora Leka | 30 M2 | 7.000 Leke

Jepet me qera magazine, 30 M2

Botuar më 30/06/2020
7.000 leke/muaj

RR. “SIRI KODRA”,

perballe Frigoriferit | 150 M2 | 350 Euro

Jepet me qera magazine, 150 M2, kati 1, lartesia 5m

Botuar më 29/06/2020
350,00 euro

TEK ISH FUSHA E AVIACIONIT

30m nga Shkolla Dhora Leka | 90 M2 | 300 Euro

Jepet me qera magazine, 90 M2, kati 1, i mobiluar

Botuar më 29/06/2020
300,00 euro

RRUGA PASHO HYSA

Lagjia Ali Demi ,Pallatet kontakt | 200 M2 | 50.000 Leke

Ambjenti eshte i pershtatshem per cdo biznes, 200 M2, 1 banjo, vendparkim, oborr, bosh, gjendja: shume e mire

Botuar më 27/06/2020
50.000 leke/muaj

RRUGA 5 MAJI

ish Kombinati i Mish Qumeshtit | 210 M2 | 120.000 Euro

Shitet magazine, 210 M2, 4m e larte. Aktualisht me qera

Botuar më 26/06/2020
120.000,00 euro

RRETHINË - KOMBINAT, SHQIPËRI

Ndertes me sip, trualli 2500 m2 dhe 600m2 godin. | 2.500 M2 | 1.500 Euro

Ndertes me siperfaqe trualli 2500 m2 dhe siperfaqe godine 600m2, me vendodhje ne zone inustriale Prush, Kombinat.Organizohet ne kati -1,150m2, kati 0 300 m2. kati i pare 150 m2 + verand 150m2. dhe parkim 2000 m2 objekti eshte i rrethuar ,rruga eshte e asfaltuar.E pershtateshme per bisnese te ndyshme., 2.500 M2, bosh, gjendja: e mire

Botuar më 26/06/2020
1.500,00 euro/muaj

YZBERISHT

tek ish Stallat | 110 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera magazine, 110 M2, kati 1, me oborr, mundesi per te hyre makinat e medha, shkarkim kontenieresh

Botuar më 26/06/2020
25.000 leke
)