Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

RRUGA STAVRI THEMELI

ne rruge kryesore | 30 M2 | 15.000 Leke

Jepet me qera magazine, 30 M2, Pershtatet per aktivitete te ndryshme

Botuar me 25/09/2018
15.000 leke

RR. "SOTIR POLENA"

Tek Bulevardit te Ri Tirane, 700 larg ish Stacionit te Trenit. | 100 M2 | 40.000 Leke

Jepet me qera Magazine, e pershtatshme vetem si magazine, 100 M2, totali i kateve 1, 1 banjo, bodrum, bosh, gjendja: shume e mire

Botuar me 25/09/2018
40.000 leke

RRUGA ASTI NUSHI

Shkozet - Durres (ish NTPN) | 4.076.11 M2 | 600.000 Euro

Shitet truall dhe magazina mbi to. Prona ka dokumenta te rregullta. 4076.11m2 truall dhe 1254.9m2 magazina mbi kete truall. Magazinat jane 1 kateshe me lartesi 4-6metra dhe jane me kollona, trare, cati me tjegulla, mure blloqe tulla dhe dysheme betoni. Ka edhe vend roje, 4.076.11 M2, 5 ambjente, kati 1, totali i kateve 1, tarrace

Botuar me 25/09/2018
600.000,00 euro

RRUGA SIRI KODRA

Ambjent, Rruga Siri Kodra | 600 M2 | 1.200 Euro

Magazina ndodhet tek rruga “Siri Kodra” Ambjenti është i pozicionuar në katin 3 me sipërfaqe 600 m2 Detaje të tjera • Është në gjendje pune • Buzë rruge • Ambjenti është I investuar me sistem qëndror kondicionimi, tavan me fiber minerale, dritare dopio xham, dopio termoizolim • Ashensor industrial • Aftësi mbajtëse 600kg/m2 • Për ta vizituar na kontaktoni!, 600 M2, kati 3, 1 banjo, gjendja: e rikonstruktuar

Botuar me 25/09/2018
1.200,00 euro/muaj

LAGJJA ALI DEMI

Rruga Pal Engjelli | 100 M2 | 40.000 Leke

Jepet me qera magazine, 100 M2, kati 1, totali i kateve 3, 1 banjo, vendparkim, bosh, gjendja: e mire

Botuar me 25/09/2018
40.000 leke/muaj

AFER SHKOZES,

Lana Bregas | 300 M2 | 40.000 Leke

Jepet me qera ambjent industral, me linje trefazore, linje uji e dedikuar, 300 M2, e pershtatshme per magazine, rrobaqepesi, punishte etj

Botuar me 24/09/2018
40.000 leke

RR. TEFTA TASHKO

afer pazarit te ri | 40 M2 | 10.000 Leke

Jepet me qera magazine, 40 M2

Botuar me 24/09/2018
10.000 leke

KORCE

Dalja e Korces, per ne autostraden Korce-Kapshtice | 3.282 M2 | 300.000 Euro

Shitet magazine 550m², brenda nje trualli me sip, 3.282 M2, gjendja: shume e mire, e pajisur me tapi te rregullt. Me elektricitet dhe kabine private,2 puse uji,mure rrethuese

Botuar me 24/09/2018
300.000,00 euro

VORE

Autostrade Tirane-Durres km 11 | 600 M2 | 1.800 Euro

Japet me qera magazine, 600 M2, kati 1, 2 banjo, Shesh parkimi 1000 m2, energji trefazor. Magazina eshte buze rruges kryesor

Botuar me 24/09/2018
1.800,00 euro/muaj

BERAT,

buze Uznoves | 300 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera magazine, 300 M2

Botuar me 22/09/2018
30.000 leke