Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

NE AUTOSTRADEN TIRAN-DURRES

Ne Autostraden TIRAN-DURRES | 205 M2 | 600 Euro
Karakteristika

Prona te patundshme, Qeradhenie, Magazine
Ne Autostraden TIRAN-DURRES, Ne Autostraden TIRAN-DURRES, 205 M2, 600 euro
1 banjo
Përshkrim

Ne Autostraden TR-DR, JEPEN ME QIRA 3 Magazina. Magazinat kane siperfaqe 205 m2 secila me hapesire per parkim 170m2 dhe me lartesi dysheme-tavan 4.8m. Cmimi 600 Euro/SECILA! Per me shume info kontakto ne numrin 0675088808, 205 M2, 1 banjo

600,00 euro

Botuar më 13/05/2019

Telefon
Email