Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

RRUGA MARIE KRAJA

tek porcelani | 120 M2 | 26.000 Leke

Jepet me qera magazine, 120 M2, 1 banjo

Botuar me 17/10/2018
26.000 leke/muaj

KOMBINAT, 100 M NGA KARBURANT ELDA,

rruge e asfaltuar deri tek ambjenti, | 150 M2 | 29.000 Leke

Jepet me qera magazine, 150 M2, me tualet, linje tre fazore, me ndricim dhe sisteme kamerash. E pershtatshme per cdo lloj aktiviteti

Botuar me 17/10/2018
29.000 leke

PERBALLE AURORA GRUP

Autostrada Tirane Durres | 230 M2 | 40.000 Leke

Jepet me qera magazine, 230 M2, kati I, lartesia 3.5m, me tualet, uje dhe drita 24h, linje tre fazore. Telefononi ne viber tek numri grek dhe whatsapp tek numri shqipetar

Botuar me 17/10/2018
40.000 leke/muaj

NE VAQARR

Afer ish Pularise | 1.152 M2 | 1.958 Euro

Magazina me qera prane ish Pularise, ne Vaqarr. Jane te pershtatshme per cfaredolloj aktiviteti, 1.152 M2

Botuar me 16/10/2018
1.958,00 euro

RRUGA JORDAN MISJA

TE BULEVARDI I RI | 33 M2 | 10.000 Leke

Jepet me qera magazine, 33 M2, bosh

Botuar me 16/10/2018
10.000 leke

ISH UZINA E NAFTES

CERRIK | 750 M2 | 30.000.000 Leke

Shitet magazine, 750 M2, Me hipotek

Botuar me 16/10/2018
40.000 leke/m2

RRUGA E DAFINAVE

ish fusha e aviacionit | 60 M2 | 10.000 Leke

Jepet me qera magazine, ngjitur me helikopteret e mjeksise, 60 M2, e pershtatshme per magazinim

Botuar me 16/10/2018
10.000 leke

RRUGA VANGJEL CECO

KOMBINAT, 30 m nga rruga kryesore | 300 M2 | 70.000 Leke

Jepet me qera magazine, 300 M2, pa kollon ne mes, dy zyra, 2 tualete, me parking, lartesia 5 m

Botuar me 15/10/2018
70.000 leke

AUTOSTRADA TIRANE - DURRES

prane Citypark | 1.000 M2 | 1.8 Euro

Jepet me qera magazine, 1.000 M2, kati 2, 2 banjo, ashensor, vendparkim, oborr, i pershtatshem per cdo lloj aktiviteti si prodhim, fason, arkive, magazinim etj

Botuar me 15/10/2018
1,80 euroÇmimi/m2

NE DURRES

Ne autostraden TR-DR km2 nga autostrada 80 metra | 140 M2 | 400 Euro

Jepet me qera objekt 2 katesh, kati I, 140 M2, kati II 185m². me 600m² trruall

Botuar me 15/10/2018
400,00 euro