Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

MAGAZINE ME QERA NE AUTOSTRADEN TR-DR PRANE DREJTORISE SE PATENTAVE (ID 4281126)

Ne Autostraden TR-DR prane Drejtorise se Patentave | 300 M2 | 500 Euro

Jepet me Qera Magazine, Me Siperfaqe te Brendshme 300 m², Me Siperfaqe Oborri 200 m², Lartesi 4 m, Magazina eshte e ndertuar me Mur Betoni, ka Rryme Trefazor, Qepen, Cmimi 500 Euro., 300 M2, Property ID : 4281126 www.dreamalbania.al

Botuar më 16/01/2022
500,00 euro

MAGAZINE NE SHITJE -NE ASTIR ID: BILLION1484

Astir | 120 M2 | 50.000 Euro

Ne Astir magazine 120 m2 per shitje! Zona ne te cilen ndodhet ofron nje mundesi shume te madhe per shume biznese pasi eshte nje zone ne zhvillim.Magazina ka nje siperfaqje prej 120 m2 dhe eshte e organizuar ne nje hapsire open space,me nje dalje ne parkim dhe fasade xhami e cila mund te perdoret edhe si pike shitje., 120 M2, 1 banjo, bosh, gjendja: shume e mire, Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor! Per me shume informacione ose vizite ne prone na kontaktoni ne nr+3556920335000

Botuar më 16/01/2022
50.000,00 euro

JEPET ME QERA MAGAZINË, VORË / ID MA404005

Jepet me qera magazinë, Vorë | 2.350 M2 | 4.000 Euro

Jepet me qera magazinë, Vorë , sipërfaqja totale 2350m² ndërtesë dhe 5000m² hapsirë rreth e përqark godinës , godinë e re, bosh, e rikonstruktuar, 2 tualete., 2.350 M2

Botuar më 16/01/2022
4.000,00 euro/muaj

JEPET ME QERA AMBJENT KOMERCIAL MAGAZINË, BRRYL, PRANË UKT-SË / ID MA404055

Jepet me qera ambjent komercial Magazinë, Brryl, pranë UKT-së | 218 M2 | 1.200 Euro

Jepet me qera ambjent komercial Magazinë, Brryl, pranë UKT-së, pallat ekzistues, kati -1, sipërfaqja totale 218m², bosh, e shtruar me pllaka, e organizuar në 2 ambjente, tualet, e lartë 2.8 metra. Ambjenti është totalisht i rikonstruktuar, i pozicionuar shumë pranë rrugës kryesore., 218 M2

Botuar më 16/01/2022
1.200,00 euro/muaj

JEPET ME QERA MAGAZINË, FRESK, RRUGA “MUHAMET DELIU” / ID MA404019

Jepet me qera Magazinë, Fresk, Rruga “Muhamet Deliu” | 450 M2 | 900 Euro

Jepet me qera Magazinë, Fresk, Rruga “Muhamet Deliu” sipërfaqja totale 450 m², kati përdhe, pallat i ri, bosh, tualet, 2.8 metra e lartë., 450 M2

Botuar më 16/01/2022
900,00 euro/muaj

JEPET ME QERA AMBJENT KOMERCIAL MAGAZINË, TUFINË, RRUGA E ARBERIT / ID MA404057

Jepet me qera ambjent komercial Magazinë, Tufinë, Rruga e Arberit | 250 M2 | 650 Euro

Jepet me qera ambjent komercial Magazinë, Tufinë, Rruga e Arberit, kati përdhe i një vile, sipërfaqja totale 250m², bosh ose e mobiluar, e shtruar me pllaka, open space, tualet, e lartë 3 metra. Ambjenti është totalisht i rikonstruktuar, i pozicionuar shumë pranë rrugës kryesore., 250 M2

Botuar më 16/01/2022
650,00 euro/muaj

JEPET ME QERA MAGAZINË, KOMBINAT, PRANË KOMISARIATIT NR. 6 / ID MA404053

Jepet me qera Magazinë, Kombinat, pranë Komisariatit Nr. 6 | 700 M2 | 2.000 Euro

Jepet me qera Magazinë, Kombinat, pranë Komisariatit Nr. 6, sipërfaqja totale 700m², kati përdhe i një godinë një katëshe, tualete. Ambient open space, e përshtatshme për servis makinash, e pajisur me makineritë përkatëse. Ambjenti është i lartë 4m., 700 M2

Botuar më 16/01/2022
2.000,00 euro/muaj

JEPET ME QERA MAGAZINË, KOMBINAT, PRANË POLICISË / ID MA404070

Jepet me qera Magazinë, Kombinat, pranë Policisë | 1.200 M2 | 2.040 Euro

Jepet me qera Magazinë, Kombinat, pranë Policisë, sipërfaqja totale 1.200m², kati përdhe, i një godine. Ambienti është open space, i përshtatshëm për aktivitete të ndryshme, lartësi 5m., 1.200 M2

Botuar më 16/01/2022
2.040,00 euro/muaj

JEPET ME QERA MAGAZINË, RRUGA “5 MAJI”, PRANË CONDOR CENTER / ID MA404072

Jepet me qera Magazinë, Rruga “5 Maji”, pranë Condor Center | 650 M2 | 2.000 Euro

Jepet me qera Magazinë, Rruga “5 Maji”, pranë Condor Center, sipërfaqja totale 650m², kati përdhe, tualet. Ambienti është open space, i përshtatshëm për aktivitete të ndryshme, lartësi 5 m. Mundë të shërbejë për servis, lavazh, magazinim etj., 650 M2

Botuar më 16/01/2022
2.000,00 euro/muaj

JEPET ME QERA AMBIENT KOMERCIAL, RRUGA SIRI KODRA, PRANË ISH FRIGORIFERIT / ID MA404068

Jepet me qera Ambient Komercial, Rruga Siri Kodra, pranë Ish Frigoriferit | 600 M2 | 1.200 Euro

Jepet me qera Ambient Komercial, Rruga Siri Kodra, pranë Ish Frigoriferit, sipërfaqja totale 600m², kati 2 i një godine të re, bosh, e rikontruktuar, open space, ambient për zyra, 2 tualete. Magazina ka linjë trefazore, ashensor për mallra. E përshtatshme për aktivitete të ndryshme, e lartë 4m. Godina rrethohet nga oborr i madh për mjetet e transportit dhe trailerat., 600 M2

Botuar më 16/01/2022
1.200,00 euro/muaj
)