Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

AUTOSTRADA TIRANE DURRES

ngjitur me Top Channel | 800 M2 | 35.000.000 Leke

Shitet magazine me sip totale, 800 M2, 200m² oborr, me lartesi 6m dhe punime te bera. Me hipoteke

Botuar më 16/08/2018
35.000.000 leke

RR."KODRA E PRIFTIT"

afer Shkolles Mrekullia | 175 M2 | 50.000 Leke

Jepet me qera magazine, 175 M2, me tualet, linje trefazore

Botuar më 16/08/2018
50.000 leke

RR. "DURRESIT",

ish Dogana | 100 M2 | 35.000 Leke

Jepet me qera magazine, 100 M2, lartesi 3.75m, i pershtatshem per çdo lloj biznesi

Botuar më 16/08/2018
35.000 leke

TEK FSHATI SOS,

prane shkolles Rreze Drite, | 200 M2 | 250 Euro

Jepet me qera magazine, 200 M2, lartesi 3.5m, me parkim 400m². Çmimi

Botuar më 16/08/2018
250,00 euro

SELITE

Shaga | 550 M2 | 1.400 Euro

Jepet me qera magazine, 550 M2, 4,5 m lartesi, asfalt, parkim makina, trajler

Botuar më 15/08/2018
1.400,00 euro

SHKOZET DURRES

rr. "Kepi i Rodonit", buze autostrades | 120 M2 | 300 Euro

Jepet me qera magazine, 120 M2, me lartesi 4.20m, me oborr 300m², linje 3-fazore, e pershtatshme per cdo lloj aktiviteti.

Botuar më 14/08/2018
300,00 euro

GJIROKASTER

ish SMT-ja | 374 M2 | 18.700 Euro

Shitet magazine bashke me toke, 374 M2, 1 ambjent, gjendja: e mire, me hipoteke

Botuar më 14/08/2018
50,00 euro/m2

RRUGA MIHAL GRAMENO

500 M MBI TREGUN ELEKTRIK | 120 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera magazine, 120 M2

Botuar më 14/08/2018
25.000 leke

TEK QYTETI NXENESVE

tek Xhamia | 150 M2 | 40.000 Leke

Jepet me qera magazine, 150 M2, 4m e larte. Me trefazor. Me vend parkimi

Botuar më 14/08/2018
40.000 leke

RRUGA STAVRI THEMELI

BABE REXHA | 35 M2 | 15.000 Leke

Jepet me qera magazine, 35 M2

Botuar më 14/08/2018
15.000 leke