Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

PRUSH

Prush | 1.350 M2 | 445.000 Euro

Në Tirane ne Zonën Industriale në Prush, SHITET Ndertese 3 kate me sip toke 2.010 m2 dhe sip ndërtimi 1.350 m2 ku cdo kat eshte 450 m2. Ndërtesa ndodhet buze rruges se asfaltuar, me projekt per rrobaqepesi por e përshtatshme për cdo lloj aktiviteti prodhues ose magazinues.Ndërtesa dhe trualli jane me Certifikate PronesieCmimi 445.000 euro Kontakt 0684109062, E-mail. onlineprona@gmail.com, 1.350 M2, totali i kateve 3, ashensor, tarrace, vendparkim, depo, oborr

Botuar më 20/05/2019
445.000,00 euro

DURRES

Durres | 1.750 M2 | 750.000 Euro

Ne Durres ne lagjen 15 Rr.Aleksander Goga SHITET ndertese me obobrr me sip ndertimi 1.750 m2 dhe sip trualli 2.500 m2. Ndertesa eshte e ndare ne 3 ambjente ku njeri me dy kate, ndersa ambjenti tjeter ka lartesi 8 m,eshte e restauruar e pershtatshme per fasoneri, magazina, reparte prodhimi, reparte mekanike dhe industriale .Cmimi 750.000 euro. Kontakt 0684109062, E-mail. onlineprona@gmail.com, 1.750 M2, totali i kateve 2, 3 banjo, vendparkim, depo, oborr, kopesht

Botuar më 20/05/2019
750.000,00 euro

TIRANE

Tirane | 1.050 M2 | 1.050 Euro

Tirane, jepen me qera 4 Magazina te ndara, me siperfaqe te ndryshme dhe perkatesisht nje magazine me siperfaqe 1200 m2, dy magazina me siperfaqe 1050 m2 dhe tjetra me siperfaqe 1400 m2, te rregulluara totalisht, linje 3 fazore dhe transformator personalJepen me qera 1200 m2 x 1.5 E/m2 = 1800 Euro ne muajJepen me qera 1050 m2 x 1 E/m2 = 1050 Euro ne muajJepen me qera 1400 m2 x 1, 1.050 M2, bosh, gjendja: e re

Botuar më 20/05/2019
1.050,00 euro

RRUGA ASTI NUSHI, SHKOZET, DURRES

Prane Kolaudimit te Mjeteve te Transportit | 1.220 M2 | 700.000 Euro

Shiten ose jepen me qera truall+magazina per shitje ose qera. Sip truallit 3000m², magazina, 1.220 M2, 3 ambjente, totali i kateve 2, 2 banjo

Botuar më 20/05/2019
700.000,00 euro

PORCELAN

jepet me qera | 280 M2 | 800 Euro

Magazine, 280 M2, kati 1, i opershtatshem per cdo lloj biznesi

Botuar më 20/05/2019
800,00 euro

NE SHKOZE

prane News 24 | 375 M2 | 100.000 Leke

Jepet me qera ose shitet magazine, 375 M2, me hipoteke. Shit ja dikutohet dhe qeraja

Botuar më 20/05/2019
100.000 leke

DURRES

Kater Rruget e Shijakut ish karro-qerrja | 500 M2 | 85.000 Euro

Shitet magazine, 500 M2, 2 ambjente, gjendja: per t'u rikonstruktuar, akses ne dy rruge te ndryshme shitet per arsye emigrimi

Botuar më 19/05/2019
85.000,00 euro

AFER CASA ITALIAS

jepet me qera | 500 M2 | 2.100 Euro

Magazine open space, 500 M2, ka dy zyra dhe nje tualet, e pershtatshme per cdo lloj biznesi. Me taksa te perfshira ne cmim. Nuk bashkepunojme me agjensi

Botuar më 19/05/2019
2.100,00 euro

NE TIRANE

VISHJE | 3.000 M2 | 50.000 Leke

Jepet objekt me qera per magazine fasoneri restorant e tjer , sip brendshme 170 m2, 3.000 M2, 2 banjo

Botuar më 18/05/2019
50.000 leke/muaj

RR. DON BOSKO

pallati Almaks | 100 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera magazine, 100 M2

Botuar më 17/05/2019
20.000 leke