Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

AUTOSTRADA TIRANE DURRES

ngjitur me Top Channel | 800 M2 | 330.000 Euro

Shitet magazine me sip totale, 800 M2, 200m² oborr, me lartesi 6m dhe punime te bera. Me hipoteke

Botuar me 12/11/2018
330.000,00 euro

SAUK

rruge kryesore | 900 M2 | 2 Euro

Jepen me qera 2 magazina, 900 M2

Botuar me 12/11/2018
2,00 euroÇmimi/m2

NGJITUR ME ASTIRIN

Unaze te Re, | 120 M2 | 27.000 Leke

Jepet me qera magazine, 120 M2, parkim per 3 makina. I pershtatshem per çdo lloj biznesi.

Botuar me 12/11/2018
27.000 leke

RRUGA SIRI KODRA

Mbrapa karburant Alpet | 410 M2 | 400.000 Euro

Shutet Magazine me siperfaqe, 410 M2, kati 2, 2 banjo, ashensor, gjendja: e rikonstruktuar

Botuar me 12/11/2018
400.000,00 euro

UNAZA E RE

tek karburant Kastrati | 200 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera magazine, 200 M2, kati 1

Botuar me 12/11/2018
20.000 leke/muaj

RR. "SHABAN BARDHOSHI",

prane Minibashkis Kombinat, ish reparti i Rrobaqepesise, | 400 M2 | 950 Euro

Jepet me qera ambient, 400 M2, kati 2, ashensor, zyra, tualete, i rregulluar ne menyre bashkohore, ndricim i mjaftueshem, shtruar me pllaka cilesore, linje 3-fazore, uje 24h, parkim. I pershtatshem per çdo lloj biznesi.

Botuar me 09/11/2018
950,00 euro

DURRES

tek paraburgimi | 90 M2 | 45.000 Leke

Jepet me qera magazine, 90 M2, kati 1, bosh

Botuar me 09/11/2018
45.000 leke

RR. ANESTI LUBONJA

perballe shkolles Dhora Leka | 30 M2 | 10.000 Leke

Jepet me qera magazine, 30 M2

Botuar me 08/11/2018
10.000 leke/muaj

RR."SIRI KODRA"

ne bllokun e magazinave | 185 M2 | 150.000 Leke

Jepet me qera magazine, 185 M2

Botuar me 08/11/2018
150.000 leke

RRUGA KORCE-DISHNICE

Ngjitur me karburant Alpet | 3.282 M2 | 300.000 Euro

Shitet magazine 550 m², sip trualli, 3.282 M2, totali i kateve 1, gjendja: shume e mire, e rrethuar me biznese te tjera, e pershtatshme per cdo lloj aktiviteti

Botuar me 08/11/2018
300.000,00 euro