Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

RR. MENTOR XHEMALI

Selite | 38 M2 | 12.000 Leke

Jepet me qera magazine, 38 M2

Botuar më 18/09/2018
12.000 leke

SHKOZET DURRES

rr. "Kepi i Rodonit", buze autostrades | 120 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera magazine, 120 M2, me lartesi 4.20m, me oborr 300m², linje 3-fazore, e pershtatshme per cdo lloj aktiviteti.

Botuar më 18/09/2018
30.000 leke

AUTOSTRADA TIRANE DURRES

ngjitur me Top Channel | 800 M2 | 350.000 Euro

Shitet magazine me sip totale, 800 M2, 200m² oborr, me lartesi 6m dhe punime te bera. Me hipoteke

Botuar më 17/09/2018
350.000,00 euro

JEPET ME QIRA MAGAZINE

Vore-Marikaj | 300 M2 | 700 Euro

Jepet me qira magazine ne zonen industriale Tirane-Vore. Magazina ofron siperfaqe 300 m2 pa kolona, lartesi 4 m, fasade te madhe xhami nga rruga kryesore, hyrje per automjete, dysheme industriale, ashensor industrial me kapacitet 3 ton, lidhje 3 fazore te energjise elektrike, 1 tualet dhe mundesi per zyre., 300 M2, 1 banjo, ashensor, vendparkim, gjendja: shume e mire

Botuar më 17/09/2018
700,00 euro/muaj

RR. “PETRELA”

rruga e burgut | 100 M2 | 800 Euro

Jepet me qera ambient per magazine, 100 M2, 100m², kati I dhe kati II, 120m². I pershtatshem per zyra. Te dyja

Botuar më 17/09/2018
800,00 euro

RR."SIRI KODRA"

ne bllokun e magazinave | 185 M2 | 150.000 Leke

Jepet me qera magazine, 185 M2

Botuar më 17/09/2018
150.000 leke

ISH FUSHA E AVIACIONIT

rruga e Durresit | 150 M2 | 32.000 Leke

Jepet me qera ambjent biznesi, 150 M2, ambjenti eshte shtepi private me oborr 420m i pershtatshem edhe per magazina

Botuar më 17/09/2018
32.000 leke

VAQARR

Buze rr Arbanes | 500 M2 | 600 Euro

Jepet me qera magazine, 500 M2, 5 ambjente, kati 1, totali i kateve 1, 2 banjo, vendparkim, gjendja: e re

Botuar më 17/09/2018
600,00 euro/muaj

INSTITUTI BUJQESOR

prane tregut | 110 M2 | 10.000 Leke

Jepet me qera magazine, 110 M2, kati 1, 1 banjo, vendparkim, e pershtatshme vetem per furgona te gjate, dyshemeja me beton

Botuar më 17/09/2018
10.000 leke/muaj

OKAZION! RUGA E ARBRIT

shishtufine, ish rezervat e shtetit | 1.000 M2 | 50.000 Leke

Jepet me qera magazine e ndare ne dy ambiente, rreth, 1.000 M2, me shesh perpara 1000m² I cili mund te perfshtatet per biznes ose parkim, me 2 tualete . Jepet me cmim okazion

Botuar më 16/09/2018
50.000 leke