Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

30M NGA SHKOLLA "DHORA LEKA",

tek parku i ri, fusha e Aviacionit | 80 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera magazine, 80 M2, kati 1, 1 banjo, 1 dhome gjumi, bosh, gjendja: shume e mire

Botuar më 21/05/2018
30.000 leke

SHKOZE

tek Ura | 150 M2 | 35.000 Leke

Jepet me qera magazine, 150 M2, 1 banjo, me linje 3 fazore

Botuar më 21/05/2018
35.000 leke

UZNOVE BERAT

Uznove | 250 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera magazine, ambient i brendshem 250m, dhe jashte 650m2, 250 M2, 1 banjo

Botuar më 20/05/2018
30.000 leke/muaj

RR."3 DESHMORET"

perballe Me frigoriferin e KMY-se | 750 M2 | 1.200 Euro

Jepet me qera magazine, 750 M2, Ka funksionuar si pike porosie per mobileri

Botuar më 20/05/2018
1.200,00 euro

LAPRAKE

. | 500 M2 | 3 Euro

Jepen dy magazina me qera brenda ne Tirane, me dalje ne rruge kryesore. Magazinat kane siperfaqe te dyja sebashku 2000 m2 dhe lartesi 10 m. Jane te rrethuara dhe te shtruara me beton. Ambientet kane nje oborr te madh qe mund te sherbeje per parkimin e mjeteve te ndryshme. Magazinat jane te pajisura, 500 M2, 1 banjo, bosh, gjendja: e rikonstruktuar

Botuar më 19/05/2018
3,00 euroÇmimi/m2

RRUGA E DIBRES

Tek shkolla Skender Çaçi | 183 M2 | 600 Euro

I pershtatshem per magazine,punishte,katering apo cdo lloj aktiviteti tjeter. me vend-parkimi ,drite natyrale dhe linje korrenti tre fazore, 183 M2, 1 banjo, vendparkim

Botuar më 18/05/2018
600,00 euro

AUTOSTRADA TIRANE - DURRES, KM 10, RRUGA INDUSTRIALE

Prane Citypark | 1.000 M2 | 1 Euro

Ambjent 1000 m2, 150 m2 zyra. Lartesia 3.5 m. E pershtatshme per fason, arkive ose ambjente magazinimi dhe prodhimi. I pajisur me ashensor industrial me kapacitet 1.5 Ton dhe gjatesi 3.5 m. Ndricimi me neon dhe energjia elektrike 3 fazor., 1.000 M2, kati 2, totali i kateve 2, 2 banjo, ashensor, vendparkim, oborr, bosh, gjendja: e re

Botuar më 18/05/2018
1,00 euro/muaj

AUTOSTRADA TIRANE-DURRES

rruga dytesore | 1.060 M2 | 2.500 Euro

Https://www.remax-albania.com//530161006-13, 1.060 M2, kati 2, ashensor, vendparkim, oborr, gjendja: e rikonstruktuar, 1500m2 oborr dhe 500m2 parkim

Botuar më 18/05/2018
2.500,00 euro/muaj

SHKOLLA BALETIT

prane tregut elektrik | 100 M2 | 250 Euro

Https://www.remax-albania.com//530161006-14, 100 M2, kati 1, 1 banjo, vendparkim, oborr, bosh, gjendja: e re

Botuar më 18/05/2018
250,00 euro/muaj

RR. “BENIAMIN KRUTA”

(RR. E DURRESIT), perballe Laprakes, prapa pallateve blu | 130 M2 | 35.000 Leke

Jepet me qera magazine, 130 M2, 1-kateshe, oborr me sip.300m², rrethuar me avlli

Botuar më 18/05/2018
35.000 leke