Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

VAQARR

perballe elektrikut | 500 M2 | 600 Euro

Jepet me qera magazine, 500 M2

Botuar me 19/09/2018
600,00 euro/muaj

MAS SPITALI USHTARAK,

NE RRUGE, | 100 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera magazine, 100 M2, me linje tre fazor, pershtatet per kryerje punimesh, mbajtje mallrash, etj.

Botuar me 19/09/2018
20.000 leke

GJIROKASTER

ish SMT-ja | 374 M2 | 18.700 Euro

Shitet magazine bashke me toke, 374 M2, 1 ambjent, gjendja: e mire, me hipoteke

Botuar me 19/09/2018
50,00 euro/m2

RR. "KOLI BANO"

Laprake | 40 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera magazine, 40 M2, 1 ambjent, i pershtatshem per aktivitete te ndryshme

Botuar me 19/09/2018
20.000 leke

KUS KASHAR,

ne zone te mire, | 750 M2 | 1.2 Euro

Jepet me qera magazine + zyre 35m², sip. magazines, 750 M2, (47x15), lartesi 6m, me oborr perpara 80m². linje 3 fazore, ka funksionuar si mobileri. E lire ne fund te Shtatorit

Botuar me 19/09/2018
1,20 euroÇmimi/m2

RR. MENTOR XHEMALI

Selite | 38 M2 | 12.000 Leke

Jepet me qera magazine, 38 M2

Botuar me 18/09/2018
12.000 leke

SHKOZET DURRES

rr. "Kepi i Rodonit", buze autostrades | 120 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera magazine, 120 M2, me lartesi 4.20m, me oborr 300m², linje 3-fazore, e pershtatshme per cdo lloj aktiviteti.

Botuar me 18/09/2018
30.000 leke

AUTOSTRADA TIRANE DURRES

ngjitur me Top Channel | 800 M2 | 350.000 Euro

Shitet magazine me sip totale, 800 M2, 200m² oborr, me lartesi 6m dhe punime te bera. Me hipoteke

Botuar me 17/09/2018
350.000,00 euro

JEPET ME QIRA MAGAZINE

Vore-Marikaj | 300 M2 | 700 Euro

Jepet me qira magazine ne zonen industriale Tirane-Vore. Magazina ofron siperfaqe 300 m2 pa kolona, lartesi 4 m, fasade te madhe xhami nga rruga kryesore, hyrje per automjete, dysheme industriale, ashensor industrial me kapacitet 3 ton, lidhje 3 fazore te energjise elektrike, 1 tualet dhe mundesi per zyre., 300 M2, 1 banjo, ashensor, vendparkim, gjendja: shume e mire

Botuar me 17/09/2018
700,00 euro/muaj

RR. “PETRELA”

rruga e burgut | 100 M2 | 800 Euro

Jepet me qera ambient per magazine, 100 M2, 100m², kati I dhe kati II, 120m². I pershtatshem per zyra. Te dyja

Botuar me 17/09/2018
800,00 euro