Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

SIRI KODRA

prane Bllokut te Magazinave | 600 M2 | 1.200 Euro

Siri Kodra, prane bllokut magazinave, jepen me qera 2 Ambiente Biznesi, bosh, siperfaqe 600 m² secili, kati i 2 dhe 3. Ambientet posedojne tualet, zyra perkatese, fasada xhami per mundesi te mira reklamimi, open space me kolona ne mes, oborr, dhe te pajisura me ashensor privat. Te pershtatshme per cdo lloj aktiviteti.Jepet me qera 1200 euro ne muaj., 600 M2, 1 banjo, ID e Prones : AK 1039

Botuar më 25/09/2021
1.200,00 euro/muaj

TEK ISH FRIGORIFERI

Tek Ish Frigoriferi | 315 M2 | 1.120 Euro

Magazine industriale e pershtatshme per aktivitete te ndryshme. Ne katin perdhe, me lartesi 3.5 m. Me te gjitha ambjetet e nevoshje per aktivitet normal, 315 M2, 1 ambjent, totali i kateve 1, 1 banjo, bosh, gjendja: shume e mire

Botuar më 25/09/2021
1.120,00 euro/muaj

SIRI KODRA

Blloku i Magazinave | 315 M2 | 1.120 Euro

Jepet Magazine me Qira ne Zonen e Siri Kodres. Magazina eshte me siperfaqe 315m2 + 50m2 truall funksional.Eshte e pershtatshme per aktivitet tregtar., 315 M2, 3 ambjente

Botuar më 25/09/2021
1.120,00 euro

KINOSTUDIO

Kinostudio | 640 M2 | 1.200 Euro

Disponojmë magazinë për qera, e pozicionuar në zonën e Kinostudios• Sipërfaqe totale 640m2• Kati -1• Me 2 ambiente te ndara• Hapsirë totalisht e shfrytezueshme për punishte ose për magazinimPër ta vizituar na kontaktoni!, 640 M2, 2 ambjente, kati -1

Botuar më 25/09/2021
1.200,00 euro/muaj

MAGAZINE ME QERA NE RRUGEN MINE PEZA PRANE KAFE FLORES NE TIRANE (ID 4281115)

Rr. Mine Peza, afer Kafe Flores, | 340 M2 | 1.500 Euro

Jepet me qera magazine ne pallat te Ri, open space, siperfaqe 340 m², kati -1, tualet, ndricim natyral, magazina ka mundesi ndarje, lartesia e hyrjes 3 meter.Jepet me qera 1500 Euro., 340 M2, Property ID : 4281115 www.dreamalbania.al

Botuar më 24/09/2021
1.500,00 euro

MAGAZINE ME QERA NE ZONEN E SAUKUT PRANE AKADEMISE SE RENDIT (ID 4281116).

Ne zonen e Saukut prane Akademise se Rendit, | 150 M2 | 330 Euro

Jepet magazine me qera, siperfaqja 150 m², kat i 1, lartesi 3.5 metra, bosh, open space, fasade xhami,tualet, oborr, e pershtatshme per cdo aktivitet biznesi kryesisht per magazinim produktesh.Cmimi 330 euro., 150 M2, Property ID : 4281116 www.dreamalbania.al

Botuar më 24/09/2021
330,00 euro

MAGAZINE/GARAZH NE SHITJE NE ZONEN E 21 DHJETORIT PAS POLICISE BASHKIAKE (ID 4181025).

Ne zonen e 21 Dhjetorit pas policise bashkiake, | 42 M2 | 40.000 Euro

Shitet magazine, me hipoteke, siperfaqja 42 m², kat -1, bosh, open space, linje elektrike dhe hidraulike, lartesi 4 metra, gjatesia e seksionit 10 metra, me qepen, buze rruge. E pershtatshme per magazine produktesh te ndryshme si kancelari, kompjutera, punishte te ndryshme, garazh etj.Cmimi 40000 euro., 42 M2, Property ID : 4181025 www.dreamalbania.al

Botuar më 24/09/2021
40.000,00 euro

MAGAZINE ME QERA NE RRUGEN STAVRI THEMELI PRANE GLOBE (ID 4281118).

Ne rrugen Stavri Themeli prane Globe, | 180 M2 | 300 Euro

Jepet magazine me qera, siperfaqja 180 m², kat i 1, lartesi 3.5 metra, bosh, open space, qepen, tualet, e painvestuar, e pershtatshme per cdo aktivitet biznesi.Cmimi 300 euro., 180 M2, Property ID : 4281118 www.dreamalbania.al

Botuar më 24/09/2021
300,00 euro

TEK ISH FRIGORIFERI

Tek Ish Frigoriferi | 315 M2 | 1.120 Euro

Magazine industriale e pershtatshme per aktivitete te ndryshme. Ne katin perdhe, me lartesi 3.5 m. Me te gjitha ambjetet e nevoshje per aktivitet normal, 315 M2, 1 ambjent, totali i kateve 1, 1 banjo, bosh, gjendja: shume e mire

Botuar më 24/09/2021
1.120,00 euro/muaj

MAGAZINE NE SHITJE NE ZONEN E KASHARIT NE RRUGE DYTESORE ID 4181011.

Ne zonen e Kasharit ne rruge dytesore, | 750 M2 | 280.000 Euro

Shitet magazine, dokumentacion i rregullt, siperfaqja 750 m² toka ne total se bashku me magazinen (magazina 400 m² ), kati perdhe, objekt tulle, open space, linje trefazore, lartesi 4 metra, mund te behet dhe me 2 kate.Mund te perdoret per aktivitete biznesi te ndryshme.Cmimi 280000 euro i diskutueshem (objekti i investuar me token ne total)., 750 M2, Property ID : 4181011 www.dreamalbania.al

Botuar më 24/09/2021
280.000,00 euro
)