Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

RRUGA"LEONARD FRROKU"

Tek Astiri, Unaza e Re | 200 M2 | 500 Euro

Jepet me qera magazine, 200 M2, kati 1, totali i kateve 1, 1 banjo

Botuar më 19/09/2019
500,00 euro/muaj

YZBERISHT

Yzberisht | 750 M2 | 1.500 Euro

Ne Tirane ne Yzberisht jepet me QERA kapanon me sip 750 m2 i rrethuar me oborr per levizjen e mjeteve. Eshte me vendroje dhe eshte shume i pershtatshem per magazine, per fabrike fasonerie, per repart pune mobiljesh,per shtypshkronje dhe aktivitete te tjera.Cmimi 1.500 euro ne muaj(perfshire dhe tatimin e qerase).Per cdo informacion kontaktoni ne cel. 0684109062, E-mail. onlineprona@gmail.com, 750 M2, 3 ambjente, totali i kateve 1, 3 banjo, vendparkim, oborr, bosh, gjendja: e mire

Botuar më 19/09/2019
1.500,00 euro/muaj

AUTOSTRADA TIRANE-DURRES,

km 7 | 150 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera magazine, 150 M2, 2 ambjente, kati 1, 1 banjo, gjendja: shume e mire, prane rruges kryesore

Botuar më 18/09/2019
30.000 leke/muaj

RRUGA E KAVAJES

pallatii ri,pallati ndodhet buze rruges,ne krah te qendres Globe, | 700 M2 | 260 Leke

Jepet me qera garazh i pershtatshem edhe per magazine, siperfaqja, 700 M2, mund te ndahet edhe sipas kerkesave

Botuar më 17/09/2019
260 leke/m²

LAPRAK

tek Kupola | 130 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera ambient per magazinim, 130 M2

Botuar më 17/09/2019
25.000 leke

NGJITUR ME HOTEL GRENIN

NE BUZE TE RRUGES | 46 M2 | 17.000 Leke

Jepet me qera magazine, 46 M2, me korend tre fazoresh

Botuar më 17/09/2019
17.000 leke

RRUGA 5 MAJI

ish Kombinati i Mish Qumeshtit | 210 M2 | 120.000 Euro

Shitet magazine, 210 M2, 4m e larte. Aktualisht me qera

Botuar më 17/09/2019
120.000,00 euro

RR. “JORDAN MISJA”

Uniza Dinamo e Re, | 100 M2 | 23.000 Leke

Jepet me qera magazine, 100 M2, lartesia 3m, me tualet, ambient totalisht i rregulluar, sistem elektrik, linje 3-fazore. Çmimi

Botuar më 17/09/2019
23.000 leke

ISH FUSHA E AVIACIONIT

Rruga e Durresit, mbrapa shkolles se Avokatise | 150 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera magazine, 150 M2, bashke me oborrin 400m2, i pershtatshem per biznes

Botuar më 17/09/2019
30.000 leke

MISTO MAME

Prane UKU | 200 M2 | 60.000 Leke

Jepet me qera magazine, 200 M2, 1 banjo, e pershtatshme per servis, lyerje makinash. dhe cdo aktivitet tjeter.

Botuar më 17/09/2019
60.000 leke/muaj