Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

TEK ISH KINEMA “17 NENTORI”,

rr. "Bardhok Biba", | 75 M2 | 60.000 Leke

Jepet me qera ambient 2 katesh, 75 M2, 2 banjo, ka funksionuar si Call Center, Zyra, Bar Kafe (aktualisht i kompletuar si bar-kafe). Jepet per biznese te ndryshme private

Botuar më 14/12/2018
60.000 leke

LAPRAKE

tek Politninika | 60 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera lokal, 60 M2, +70m verande.

Botuar më 13/12/2018
30.000 leke

DURRES

lagjia 17 perballe stacionit te trenit | 140 M2 | 130.000 Leke

Jepet me qera lokal, 140 M2, i kompletuar me lulishte

Botuar më 13/12/2018
130.000 leke

RR. VLLAZERIT HUTA

tek Pazari Ri | 73 M2 | 115.000 Euro

Shitet lokal, 73 M2, bosh, me hipoteke

Botuar më 13/12/2018
115.000,00 euro

RR. VLLAZERIT HUTA

tek Pazari Ri | 73 M2 | 32.500 Leke

Jepet me qera lokal, 73 M2, bosh

Botuar më 13/12/2018
32.500 leke

RR. "SHEFQET MUSARAJ"

mbrapa ish Uzines Enver | 40 M2 | 120.000 Euro

Shitet lokal Bar Kafe Andi, 40 M2, biznes i ngritur prej 16 vitesh, me certifikate. Shitet per arsye emigrimi

Botuar më 13/12/2018
120.000,00 euro

TEK ISH EKSPOZITA SHQIPERIA SOTE

jepet | 84.7 M2 | 800 Euro

Me qera lokal, siperfaqe, 84.7 M2, Cmimi

Botuar më 12/12/2018
800,00 euro

RRUGA E KAVAJES

Tek pallati me shigjeta | 35 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera lokal fast food, piceri, 35 M2, kati 1, 1 banjo, verande, i mobiluar, me ambjent perpara. aAktualisht ne pune

Botuar më 11/12/2018
25.000 leke/muaj

NE QENDER TE KAMZES

Rr. “Teksas” | 61.3 M2 | 61.300 Euro

Shitet ambient, 61.3 M2, kati I, aktualisht funksionon Restorant, me dokumneta te rregulta, I pershtatshem per cdo lloj biznesi. Mund te jepet dhe me qera.

Botuar më 11/12/2018
61.300,00 euro

RRUGA PJETER BUDI

tek Qyteti Studenti | 80 M2 | 50.000 Leke

Jepet me qera ambjent, 80 M2, 2 banjo, verande, i pershtatshem per aktivitete te ndryshme tregtare si Lokale, Zyra ,Dyqane etj.

Botuar më 10/12/2018
50.000 leke