Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

TIRANE E RE,

afer Shkolles Vasil Shanto dhe KESH | 60 M2 | 130000 Euro
Përshkrim

Shitet Bar-Kafe me punime dhe arredim shume cilesor, aspirimi dhe kondicionim, sip. 60 m2 me Hipoteke brenda si dhe verande e madhe e lulishte ngjitur, salle, magazine, tualet, eshte idhene me qera te mire, 60 M2, EUROPA Real Estate, Rr. Durresit, perballe Ambasades Polake /www.realestate-europa.al

Karakteristika
Prona te patundshme, Shitje, Lokale
Tirane e Re,, afer Shkolles Vasil Shanto dhe KESH, 60 M2, 130.000 euro
130.000,00 euro

Botuar më 15/05/2018

Telefon
Email