Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

TEK SELVIA,

prane gjimnazit "Partizani", vila 80, buze rruge, shitet Godine 3 kateshe: | 580 M2 | 1.090.000 Euro

- kati i pare: kafe & bilardo, sip.120m², - kati i dyte: restorant funksional, sip. 202m², - kati i trete: shtepi banimi 260M² qe mund te adoptohet edhe per sherbime te tjera (me tarrace te shfrytezueshme mbi katin e trete per biznes privat) sip. totale rreth, 580 M2, ME HIPOTEKE. (Cmimi Njemilion e Nentedhjete Mije Euro). Ka dhe mundesi kreditimi.

Botuar më 20/02/2019
1.090.000,00 euro

PERBALLE GJYKATES SE RRETHIT NE BULEVARDIN BAJRAM CURRI

buze Lanes | 40 M2 | 100.000 Euro

Shitet lokal ose nderrohet, 40 M2, 1 ambjent, kati 1, totali i kateve 1, 1 banjo, verande, i mobiluar, gjendja: e rikonstruktuar, 2 dalje, si dhe verande ne te dy anet dhe me lulishte te shfrytezueshme 30 m2 ne pjesen e mbrapme,jepet i arreduar me te gjitha pajisjet, kondicioner ,depozite uji, tavolina etj

Botuar më 20/02/2019
100.000,00 euro

YZBERISHT

jepet me qera dyqan | 800 M2 | 480.000 Leke

Kati 0, buze rruge kryesore, fasade e madhe xhami, mundesi reklamimi, jepet si nje i tere ose ndahet sipas nevojes, dyqani ndodhet ne nje zone shume te preferuar dhe me shume potencial per biznes, gjitashtu disponon edhe magazine me siperfaqe 400 m² qe mund te lidhet me shkalle me dyqanin cmim extra, i pershtatshem per supermarket, dyqane, zyra, etj, 800 M2, DREAM ALBANIA Real Estate 069 606 2112 Jepet me qera 600 leke x 800 m²

Botuar më 19/02/2019
480.000 leke

MYSLYM SHYRI

afer Ish-Ekspozites | 90 M2 | 1.000 Euro

Jepet me qera Bar Kafe i mobiluar me te gjitha, dhe verande 100 m², kati perdhe, 2 tualete, kondicioner, sistem aspirimi, depo, fasade xhami, mundesi reklamimi, 90 M2, DREAM ALBANIA Real Estate

Botuar më 19/02/2019
1.000,00 euro

DURRES,

prane Rajonit te Policise | 110 M2 | 88.000 Euro

Shitet lokal, 110 M2, Nuk bashkepunojme me agjensi. Cmimi

Botuar më 19/02/2019
88.000,00 euro

RR.EMIN DURAKU

perpara Stadiumit Dinamo | 82 M2 | 246.000 Euro

Shitet Bar Restorant, 82 M2, me hipoteke. Ambjenti i pershtatshem edhe per biznese te tjera

Botuar më 19/02/2019
246.000,00 euro

RRUGA E KAVAJES

Kompleksi i ri prane pallatit me shigjeta | 70 M2 | 50.000 Leke

Jepet me qera lokal me gjithe pajisjet per fast food-piceri, buze rruge., 70 M2, 2 ambjente, kati 1, totali i kateve 10, 1 banjo, verande, kopesht, i mobiluar, i kompletuar me gjithe pajisjet per pune, me ambjent perpara. Aktualisht ne pune. Jepet edhe per biznes tjeter

Botuar më 19/02/2019
50.000 leke/muaj

RR. E PORCELANIT

Tek kryqezimi i oxhakut | 230 M2 | 80.000 Leke

Jepet me qera lokal 100m2 brenda dhe 130m2 jashte. Lokali aktualisht eshte ne pune me klientele te rregullt. Biznisi shitet me cmim te arsyeshem, 230 M2

Botuar më 19/02/2019
80.000 leke/muaj

RR. “GJERGJ LEGISI”, PRANE GJIMNAZIT ALEKS BUDA,

pallati L, blloku Gintash, Laprake, | 50 M2 | 150.000 Euro

Shitet lokal, 50 M2, me 2 hyrje, + verande me tende e shfrytezueshme. Dokumenta te rregullta, me hipoteke. Ambient i rregulluar, aktualisht ne pune si Bar/Kafe dhe Fast/Food.

Botuar më 19/02/2019
150.000,00 euro

RR. VLLAZERIT HUTA

tek Pazari Ri | 73 M2 | 35.000 Leke

Jepet me qera lokal, 73 M2, bosh

Botuar më 19/02/2019
35.000 leke