Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

PERBALLE INSTITUTIT FISKULTURES

NE UNAZE, | 90 M2 | 300.000 Euro

Shitet lokal, 90 M2, + 120m² oborr nga Bashkia, me tavolina 32 vende.(Qeraja 1.000 Euro)

Botuar me 12/11/2018
300.000,00 euro

RR. ROBERT SHVARC

perballe shkolles At Zef Pellumbi | 50 M2 | 60.000 Leke

Jepet me qera lokal, 50 M2, ambjent i brendshem+ 50m ambjent i jashtem

Botuar me 12/11/2018
60.000 leke

RR. “KAJRO KARAFILI”,

mbas Dhomes se Tregetise, | 300 M2 | 1.200 Euro

Jepet me qera ambient, 300 M2, aktualisht ne pune Bar Kazino, i pershtatshem per çdo lloj biznesi, clab, lokal, restorant, etj.

Botuar me 12/11/2018
1.200,00 euro

RR. “HOXHA TAHSIM”,

jepet me qera Bar Kafe i kompletuar | 220 M2 | 800 Euro

Aktualisht ne gjendje pune, me klientele te rregullt, sip., 220 M2, plus verande nga mbrapa me hyrje me vehte, i pershtatshem per Lloto Sport, tavoline pokeri, kazino, restorant, spa etj, me dy hyrje dalje dhe mundesi ndare ne dy pjese.

Botuar me 12/11/2018
800,00 euro

YZBERISHT

tek Pallatet e reja | 100 M2 | 235.000 Euro

Shitet Lokal me cmim OKAZION!!!, 100 M2, ambjent i brendshem, me 2 veranda, para dhe mbrapa + 50m² kend lojrash per femije. I kompletuar ne menyre moderne. Ne gjendje pune

Botuar me 12/11/2018
235.000,00 euro

YZBERISHT

tek Pallatet e reja | 100 M2 | 700 Euro

Jepet me qera Lokal, 100 M2, ambjent i brendshem, me 2 veranda, para dhe mbrapa + 50m² kend lojrash per femije. I kompletuar ne menyre moderne. Ne gjendje pune

Botuar me 12/11/2018
700,00 euro

RR. “QAMIL GURANJAKU”,

prane Drejtorise se Higjienes, 200m nga liceu Artistik, | 60 M2 | 145.000 Euro

Shitet Bar Kreperi Piceri me Furre Druri, 60 M2, i mobiluar, me hipoteke + 30m² verande te shfrytezueshme. Me biznes dhe klientele te ngritur prej 3 vitesh. Aktualisht e dhene me qera 50.000 leke/muaj te cilen e perfiton bleresi.

Botuar me 12/11/2018
145.000,00 euro

RR. SALI BUTKA

mbrapa Policise Bashkiake | 100 M2 | 40.000 Leke

Jepet me qera lokal, 100 M2, i mobiluar

Botuar me 09/11/2018
40.000 leke

RR. MIKEL MARULI

zona e Astirit, unaza e re, perbri Urban Kafe | 156 M2 | 1.000 Euro

Jepet me qera lokal, 2 katesh, 156 M2, i kompletuar me te gjitha pajisjet e nevojshme, aktualisht ne gjendje pune

Botuar me 08/11/2018
1.000,00 euro

RR. “MINE PEZA",

perballe Conad, ne pallat te ri | 74 M2 | 162.800 Euro

Shitet lokal, 74 M2, 1 ambjent, 1 banjo, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Totalisht i kompletuar. Ambjent teper bashkekohore me gjelberim. Arredim modern. Dokumenta te rregullta. Mundesi parkimi, me verande te shfrytezueshme

Botuar me 07/11/2018
2.200,00 euro/m2