Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

MBRAPA STADIUMIT QEMAL STAFA

200 M LARG VENEZIAS, PALALTI JESHIL | 126 M2 | 1.000 Euro

Jepet me qera lokal, 126 M2, i kompletuar

Botuar më 20/07/2018
1.000,00 euro

OKAZION! RR. “KOMUNA PARISIT”,

RR. “MEDAR SHTYLLA”, PERBALLE LULISHTES, SHITET LOKAL BAR KAFE, AKTUALISHT ME QERA, | 62 M2 | 165.000 Euro

E kompletuar me kushte bashkohore te kohes me arkitekt, me sistem kamerash, me qepen elektrik, gjenerator silencioz,, 62 M2, 1 banjo, gjendja: e rikonstruktuar, klientele e rregullt, xhiro e kenaqshme, me pune te ngritur prej 6 vitesh. Çmimi Okazion nga 180.000 E shitet

Botuar më 20/07/2018
165.000,00 euro

MBRAPA TEGUT

ngjitur me shtypshkronjen Pegi | 1.200 M2 | 3.200 Euro

Jepet me qera ose shitet objekt 2 katesh+bodrum, sip., 1.200 M2, aktualisht restorant I kompletuar totalisht, me hapesire perpara 1000m², me parkim dhe gjelberim, I pershtatshem per cdo lloj biznesi. Per kontrate afatgjate cmimi diskutohet

Botuar më 20/07/2018
3.200,00 euro

PERBALLE KRYEMINISTRISE

tek Kullat Binjake | 340 M2 | 1.700.000 Euro

Shitet ose jepet me qera lokal ne gjendje pune, modern.Me xhiro te larte.Me dokumentacion te rregullt.E trajton vetem agjensia RE-AL me adrese ne Qender,fare prane kafe "Flora"., 340 M25.000 Euro Total/sip I diskutueshem, 340 M2, i mobiluar, gjendja: shume e mire - RE AL

Botuar më 20/07/2018
5.000,00 euro/m2

RR. SHEFQET MUSARAJ

mbrapa UET | 80 M2 | 80.000 Euro

Shitet lokal 2 katesh, 80 M2, aktualisht ne gjendje pune sherben dhe per aktivitete te ndryshme, me dokumenta rregullta

Botuar më 20/07/2018
80.000,00 euro

PERBALLE INSTITUTIT FISKULTURES

NE UNAZE, | 90 M2 | 300.000 Euro

Shitet lokal, 90 M2, + 120m² oborr nga Bashkia, me tavolina 32 vende.(Qeraja 1.000 Euro)

Botuar më 19/07/2018
300.000,00 euro

SAUK I VJETER,

rr. "Selim Brahja", | 48 M2 | 250 Euro

Jepet me qera Fast Food+Piceri, 48 M2, i mobiluar

Botuar më 19/07/2018
250,00 euro

RR. “MINE PEZA",

perballe Conad, ne pallat te ri | 74 M2 | 162.800 Euro

Shitet lokal, 74 M2, 1 ambjent, 1 banjo, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Totalisht i kompletuar. Ambjent teper bashkekohore me gjelberim. Arredim modern. Dokumenta te rregullta. Mundesi parkimi, me verande te shfrytezueshme

Botuar më 19/07/2018
2.200,00 euro/m2

KOMUNA E PARISIT

perballe KMY | 118 M2 | 826.000 Euro

Shitet lokal, 118 M2, 1 banjo, aktualisht funksionon si Apex lojerat e fatit

Botuar më 19/07/2018
7.000,00 euro/m2

DON BOSKO,

brenda Kompleksit Vizion Plus | 111 M2 | 1.500 Euro

Jepet me qera Bar Kafe, e kompletuar totalisht me kushte bashkohore te kohes (luks), 111 M2, plus verande 300m², klientele e rregullt dhe me xhiro te kenaqshme.

Botuar më 19/07/2018
1.500,00 euro