Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

OKAZION!! RRUGA NACIONALE TIRANE DAJT,

prane fshatit Surrel | 1.200 M2 | 700.000 Euro

Shitet lokal 2 katesh + verande, sip totale, 1.200 M2, ambiente me arredim bashkohor. Me hipoteke, leje ndertimi. Per me teper informacion lutemi kontaktoni ne:

Botuar më 25/05/2020
700.000,00 euro

JEPET LOKAL ME QERA ME SUPER CMIM! TEK 21 DHJETORI, PRANE SUPERMARKET JOENES,

rruga Frederik Shiroka, | 150 M2 | 1.500 Euro

Jepet me qera lokal me sip. te brendshme 150m² + 30m² verande, 150 M2, Ambjent biznesi i sapo rinovuar

Botuar më 25/05/2020
1.500,00 euro

SARANDE

porti i Jahteve | 111 M2 | 1 Euro

Shitet objekt bizensi +truall. Ndertesa eshte me nje siperfaqe 111 m2 truall dhe 55 m2 ndertim.Eshte vetem 1 kat e perfunduar.Ne gjendje shume te mire.Siper rruges kryesore te porti i jahteve dhe i peshkimit.Ka pamje te paster nga deti.Mundesi ndertimi per kate shtese.Shitet ose nderrohet me apartament ne Tirane.Me hipoteke, 111 M2, kati 1, totali i kateve 1, 1 banjo, 1 ballkon, tarrace, verande, vendparkim, depo, oborr, kopesht, bosh, gjendja: e rikonstruktuar

Botuar më 24/05/2020
1,00 euro

RR. NDRE MJEDA

tek ish parku i autobuzave | 80 M2 | 48.000 Leke

Jepet me qera bar-kafe, buze rruge, 80 M2, komplet i rikonstruktuar, mobilim i ri, 3 fasada xhami, taksat dhe kasa fiskale te paguara, me 2 TV 55', kolltuqe tavolina karrige te reja. Nga 50.000lek shkon

Botuar më 24/05/2020
48.000 leke

STADIUMI QEMAL STAFA

Prane sharatonit | 150 M2 | 1.000 Euro

Jepet me qera bare kafe sip e brendeshme 100 m2 sip jashte 48 m2 me dy hyrje me 30 tavolina te shperndare 15 brenda dhe 15 jashte 2 banja banak aktualishrt i hapur kontrat me afte, 150 M2, 4 ambjente, kati 1, totali i kateve 11, 2 banjo, i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 23/05/2020
1.000,00 euro/muaj

RR. "MINE PEZA"

prane shkolles Hasan Vogli | 60 M2 | 500 Euro

Jepet me qera Bar Kafe, 60 M2, plus 80m verande.

Botuar më 22/05/2020
500,00 euro

KRYQEZIM I RR. MARKO BOÇARI ME RR. SAMI FRASHERI

perballe ISKSH, buze rruge | 200 M2 | 2.500 Euro

Jepet me qera Bar Restorant, 200 M2, totalisht i kompletuar, mobilim dhe arredim bashkohor. Me pune dhe klientele te ngritur prej 15 vitesh. Aktualisht ne pune + dyqan peshku, dhome frigoriferike

Botuar më 22/05/2020
2.500,00 euro

TEK SHESHI WILLSON

perballe Postes nr 8 | 75 M2 | 1.000 Euro

Jepet me qera ose shitet lokal, 75 M2, + verande. Bosh. Shitet per arsye emigrimi 283.000 E. Qeraja

Botuar më 21/05/2020
1.000,00 euro

DURRES,

LAGJEN NR 5 | 110 M2 | 93.500 Euro

Shitet lokal, 110 M2, tavan i varur, kondicioner, aspiratore, banak frigorifer, i pacenuar nga termeti, pallati edhe lokal. Shitet per arsye familjare

Botuar më 21/05/2020
93.500,00 euro

NE BLLOK

Ne Bllok | 410 M2 | 4.500 Euro

Jepet me qera dyqan bar kafe, sapo rikonstruktuar menyre moderne, siperfaqe 310 m² dhe 100 m² siperfaqe per parkim, dy ambiente ne total, kati i o, 2 tualet, kondicioner, aspirator, parket, gjendje te re dhe shume te mire, dyqani ndodhet ne nje zone shum te frekuentuar dhe eshte i pershtatshem per bisnese te ndryshme, si restorant, club, bar-kafe, zyra etj,., 410 M2, www.dreamalbania.al Property ID : 4271388

Botuar më 20/05/2020
4.500,00 euro
)