Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

SUPER OKAZION!!! RR. KAVAJES

tek ish Parku Autobuzave | 300 M2 | 2.500 Euro
Karakteristika

Prona te patundshme, Qeradhenie, Lokale
Super OKAZION!!! Rr. Kavajes, tek ish Parku Autobuzave, 300 M2, 2.500 euro i diskutueshem
Përshkrim

Jepet me qera lokal "Bar Restorant Dollia", me sip te brendshme, 300 M2, dhe verande me sip 150m², totalisht i kompletuar. Ne gjendje pune

2.500,00 euro

Botuar më 07/11/2019

Telefon
)