Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

PERBALLE SHKOLLES "HARY FULTZ",

ne nje zone shume te mire, | 65 M2 | 600 Euro

Jepet me qera ose shitet ambient, 65 M2, me verande te shfrytezueshme 30m², totalish...

Botuar më 15/09/2019
600,00 euro

TEK KMY NE RRUGEN E YZBERISHTIT

buze rruges kryesore , tek Big Marketi | 130 M2 | 700 Euro

Jepet lokal me qera per arsye emigrimi i arreduar ne stil shume modern, 130 M2, gjendja: shume e mire, me hipotek, 100 m² brenda, 30 m² verand. I pershtatshem per cdo lloj aktiviteti

Botuar më 17/09/2019
700,00 euro

RRUGA FORTUZI

ne afersi te Ministrise se Arsimit | 50 M2 | 220.000 Euro

Shitet bar-kafe, 50 M2, ne gjendje pune

Botuar më 17/09/2019
220.000,00 euro

RRUGA” MINE PEZA”

Prane shkolles Hasan Vogli | 80 M2 | 500 Euro

Bar kafe, 80 M2, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 16/09/2019
500,00 euro/muaj

LAPRAKE,

pallati Besa Re | 30 M2 | 36.000 Euro

Shitet lokal, 30 M2, 1 banjo, me hipoteke. I pershtatshem per cdo lloj biznesi. Shitet per arsye emigrimi

Botuar më 16/09/2019
36.000,00 euro

PERBALLE SHKOLLES "HARY FULTZ",

ne nje zone shume te mire, | 65 M2 | 600 Euro

Jepet me qera ose shitet ambient, 65 M2, me verande te shfrytezueshme 30m², totalisht i kompletuar si Bar Restorant, me pune dhe kliente te ngritur pre 4 vitesh. Paradhenie 6 muaj dhe nje muaj garanci

Botuar më 15/09/2019
600,00 euro

MBRAPA TEGUT

ngjitur me shtypshkronjen Pegi | 1.200 M2 | 3 Euro

Jepet me qera ose shitet objekt 2 katesh+bodrum, sip.ndertimi, 1.200 M2, aktualisht restorant I kompletuar totalisht, me hapesire perpara 500m² trruall+500me parkim dhe gjelberim, I pershtatshem per cdo lloj biznesi. Shtja 1700 E/m² dhe qera

Botuar më 14/09/2019
3,00 euro/m²

RRUGA ELBASANIT

buze rruges kryesore | 400 M2 | 1 Leke

Shitet ose jepet franchaise restorant-piceri-fast food, sip., 400 M2, me verande. Per me shume informacione kontaktoni

Botuar më 14/09/2019
1 leke

RR. “MINE PEZA",

perballe Conad, ne pallat te ri | 74 M2 | 148.000 Euro

Shitet lokal, 74 M2, 1 ambjent, 1 banjo, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Totalisht i kompletuar. Ambjent teper bashkekohore me gjelberim. Arredim modern. Dokumenta te rregullta. Mundesi parkimi, me verande te shfrytezueshme

Botuar më 13/09/2019
148.000,00 euro

TEK SHESHI WILLSON

perballe Postes nr 8 | 80 M2 | 1.100 Euro

Jepet me qera lokal, 80 M2, + verande. I kompletuar

Botuar më 13/09/2019
1.100,00 euro

OKAZION! TEK LICEU

Prane RTSH | 100 M2 | 450.000 Euro

Shitet lokal me sip, 100 M2, kati 1.Pallat i ri me hipoteke.Punime shume cilesore.Aktualisht me qira afatgjate 1800 euro/muaj.

Botuar më 13/09/2019
450.000,00 euro