Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

KRYQEZIMI I VARRI BAMIT

rruga Xhanfize Keko | 80 M2 | 950 Euro

Jepet me qera restorant, (i kompletuar vetem kuzhina), siperfaqe brendshme, 80 M2, me...

Botuar më 05/07/2020
950,00 euro/muaj

NE BLLOK

Buze rruges "Sami Frasheri" | 130 M2 | 819.000 Euro

Shitet bar-restorant ,130 m 2.I kompletuar dhe ne gjendje pune.Aktualisht me qera.Me dokumentacion te rregullt hipotekor.E trajton vetem Agjensia RE-Al., 130 M2, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 07/07/2020
819.000,00 euro

TE EKONOMIKU

Rruga Elbasanit | 150 M2 | 1.200 Euro

Jepet me qera objekt biznesi . kati i parë është i kompletuar si bar kafe dhe mund te sherbej përmenc fastfood dhe lloje te tilla biznesi pasi zona ka nevoj për aktivitete te tilla . Eshtë i organizuar në open space me të gjitha pajisjet të nevojshme për aktivitet bar kafe.ka 145m2 brenda + verande . Jepet me qera 1200 euro ne muaj . Jam pronari . TE MOS MARRIN AGJENSIT ., 150 M2, 1 ambjent, totali i kateve 2, 2 banjo, ngrohje/ftohje, verande, pjeserisht i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 06/07/2020
1.200,00 euro/muaj

RR. KOMUNA E PARISIT

prane lulishtes 1 Maj | 65 M2 | 260.000 Euro

Shitet lokal, Bar-Restorant Gjirokastra, 65 M2, 2 ambjente, kati 1, totali i kateve 2, 1 banjo, i mobiluar, gjendja: shume e mire, + 60 m² verande. Aktualisht i dhene me qera. Me dokumenta te rregullta

Botuar më 06/07/2020
260.000,00 euro

KRYQEZIMI I VARRI BAMIT

rruga Xhanfize Keko | 80 M2 | 950 Euro

Jepet me qera restorant, (i kompletuar vetem kuzhina), siperfaqe brendshme, 80 M2, me ambient te jashtem 55m², magazine (bodrum) 18m². I pershtatshem per cdo lloj biznesi

Botuar më 05/07/2020
950,00 euro/muaj

RR. MYSLYM SHYRI

mbrapa karburantit | 70 M2 | 210.000 Euro

Shitet lokal Kriss, 70 M2, aktualisht ne gjendje pune, prej 15 vitesh, me hipoteke. shitet biznes + prone. I mobiliarme arkitekt

Botuar më 03/07/2020
210.000,00 euro

RR. "QEMAL STAFA"

mbi Profarmen, ne rruge kryesore | 71 M2 | 700 Euro

Jepet me qera lokal, 71 M2, 2 ambjente, 1 banjo, aktualisht ne gjendje pune, me dokumenta te rregullta, ka hapesire jashte 70m²

Botuar më 03/07/2020
700,00 euro

RRUGA MINE PEZA PRANE PROKURORISE

Rruga Mine Peza prane Prokurorise | 80 M2 | 650 Euro

Jepet me qera Bar Kafe , i mobiluar ose bosh siperfaqe 80m², kati 1, kondicioner, 2 tualete, Verande 250 m² , orientim me diell,, 80 M2, www.dreamalbania.al Property ID : 4271325

Botuar më 01/07/2020
650,00 euro

HARY FULTZ

Tek stacioni i trenit | 80 M2 | 75.000 Euro

Shitet lokal 80 m2 plus 40 m2 verande. Lokali ndodhet prane shkolles Hary Fultz 50 m nga rruga ktyesore. Me certifikate pronesie., 80 M2, gjendja: e rikonstruktuar, Agjencia Prona Ground Solution - Prona Grand Solution

Botuar më 01/07/2020
75.000,00 euro

PRANE STADIUMIT DINAMO,

Rr. "Emin Duraku" | 80 M2 | 600 Euro

Jepet me qera Bar Restorant ish ""La Perla", 80 M2, I kompletuar totalisht me kushte bashkohore te kohes, plus ambient te jashtem.

Botuar më 01/07/2020
600,00 euro

RR. SALI BUTKA

pas policise bashkiake | 100 M2 | 45.000 Leke

Jepet me qera lokal, 100 M2, verande, i mobiluar, gjendja: shume e mire, aktivitetti i hapur prej 15 vitesh

Botuar më 30/06/2020
45.000 leke
)