Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

RRUGA MUHAMET DELIU

100m nga Rruga Thesarit | 400 M2 | 1.400 Euro
Karakteristika

Prona te patundshme, Qeradhenie, Lokale
Rruga Muhamet Deliu, 100m nga Rruga Thesarit, 400 M2, 1.400 euro
Përshkrim

Jepet me qera e gjitha se bashku ose vec e vec Bar Resorat, sip., 400 M2, + sip. e jashtme 1000m me kend lojrash per femije dhe parkim i garantuar si dhe lavazh, sip.110m², parkim 4000m, klientele e rregullt, xhiro e kenaqshme.Jo Agjensi.Cmimi diskutohet

1.400,00 euro/muaj

Botuar më 13/10/2019

Telefon
)