Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

MBRAPA TEGUT

ngjitur me shtypshkronjen Pegi | 1.200 M2 | 3.200 Euro

Jepet me qera ose shitet objekt 2 katesh+bodrum, sip., 1.200 M2, aktualisht restoran...

Botuar më 22/06/2018
3.200,00 euro

MBRAPA TEGUT

ngjitur me shtypshkronjen Pegi | 1.200 M2 | 3.200 Euro

Jepet me qera ose shitet objekt 2 katesh+bodrum, sip., 1.200 M2, aktualisht restorant I kompletuar totalisht, me hapesire perpara 1000m², me parkim dhe gjelberim, I pershtatshem per cdo lloj biznesi. Per kontrate afatgjate cmimi diskutohet

Botuar më 22/06/2018
3.200,00 euro

RR. “KOMUNA PARISIT”,

RR. “MEDAR SHTYLLA”, PERBALLE LULISHTES, SHITET LOKAL MALIBU BAR AKTUALISHT ME QERA, | 63 M2 | 165.000 Euro

E kompletuar me kushte bashkohore te kohes me arkitekt, me sistem kamerash, me qepen elektrik, gjenerator silencioz,, 63 M2, 1 ambjent, 1 banjo, gjendja: e rikonstruktuar, klientele e rregullt, xhiro e kenaqshme, me pune te ngritur prej 6 vitesh. Çmimi

Botuar më 22/06/2018
165.000,00 euro

NE KRAH TE PROJEKTIT TE BULEVARDIT TE RI,

poshte stacionit te trenit, | 135 M2 | 278.000 Euro

Shitet lokal Dublex, ne gjendje pune, i mobiluar totalisht, arredim bashkohor, kati perdhe sip, 135 M2, + dublex 45m² + bodrum 60m². I shfrytezuar si pjese perberese e lokalit, me 2 garazhde te brendshme te lokalit

Botuar më 22/06/2018
278.000,00 euro

BLLOKU VASIL SHANTO

shitet | 63 M2 | 163.800 Euro

Bar Corner, 63m², 63 M2, I kompletuar totalisht, klientele e rregullt prej 20 vitesh.

Botuar më 22/06/2018
2.600 euro/m2

OKAZION! SHIKOJE ME KUJDES!! I BEJI MIRE LLOGARITE!!

Lgj.16, rr. H.Kertusha - DURRES | 215 M2 | 301.000 Euro

LOKAL BIZNESI ME 2 KATE! Kati I: 65 m2 shitet 2300 €/m2. Kati II: 150 m2 shitet 1500 €/ m2. Te dy bashke 215 m2 shiten PER VETEM 1400 €/m2!!!Raste te tilla nuk vine shpesh!! Rruge kryesore. Fasade xhami triplex...., 215 M2

Botuar më 22/06/2018
1.400,00 euro/m2

RRUGA HOXHA TAHSIN

Prane rruges "Bardhyl" | 180 M2 | 750 Euro

Ne rrugen "Hoxha Tahsin" jepet me qera Ambient Komercial ne gjendje pune dhe me klientele te ngritur. Ambienti eshte i arreduar dhe i kompletuar me lluks dhe me shije. Jepet me qera me cmim te arsyeshem dhe posht cmimit te tregut Ambienti i brendshem eshte 180 metra katror bashke me veranden 40 metra katror. Eshte mjaft praktik, i aksesueshem dhe me vizibilitet te larte ne rrugen kryesore., 180 M2

Botuar më 21/06/2018
750,00 euro/muaj

OKAZION! PLAZH ILIRIA DURRES,

pozicion fantastik prane detit, | 150 M2 | 165.000 Euro

Shitet lokal ambjent tregtar te ndara ne 2- dyqane, me sheshe te shfrytezueshme perpara me sip. 400m² i investuar dhe i rrethuar, dyqanet jane ne pune si piceri dhe nje pjese shtepi e 2+1, sip, 150 M2, me tualet/secili dyqan, me tende dhe qepen. Shiten dhe te ndare. Me hipoteke te rregull. Mund te kembehet me apartament ose dyqan ne Tirane. Çmimi i Shitjes

Botuar më 21/06/2018
165.000,00 euro

PRANE AMBASADES POLAKE,

tek rajoni policise nr 3, | 75 M2 | 500 Euro

Jepet me qera lokal, 75 M2, 1 banjo, i kompletuar si Bar Kafe. Aktualisht ne pune.Klientele e rregullt.

Botuar më 21/06/2018
500,00 euro

MYSLYM SHYRI OKAZION

10 m larg rruges kryesore me akses direkt n rruge | 70 M2 | 140.000 Euro

Bar-Restorant ne gjendje pune i sapohapur . Me te gjitha pajisjet te reja . verande 70m2, 70 M2, 1 banjo, ambjent gatimi, verande, i mobiluar, gjendja: e rikonstruktuar, Cmimi okazion per zonen ku ndodhet

Botuar më 20/06/2018
140.000,00 euro

TE SHKËMBI I KAVAJËS,

100M NGA HOTEL "BENILVA", buze detit, 30m larg tij, | 147 M2 | 220.500 Euro

Shitet lokal me hipoteke. sip. brendshme, 147 M2, 1000m² për shezllone. Shitet për arsye ekonomike,

Botuar më 19/06/2018
1.500,00 euro/m2