Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

RRUGA PJETER BUDI

tek Qyteti Studenti | 80 M2 | 50.000 Leke

Jepet me qera ambjent, 80 M2, 2 banjo, verande, i pershtatshem per aktivitete te ndryshme tregtare si Lokale, Zyra ,Dyqane etj.

Botuar më 10/12/2018
50.000 leke

RR. E PORCELANIT

Tek kryqezimi i oxhakut | 230 M2 | 80.000 Leke

Jepet me qera lokal 100m2 brenda dhe 130m2 jashte. Lokali aktualisht eshte ne pune me klientele te rregullt. Biznisi shitet me cmim te arsyeshem, 230 M2

Botuar më 10/12/2018
80.000 leke/muaj

KAMEZ

ne rrugen nacionale Kamez-Fushe Kruje | 205 M2 | 82.000 Euro

Shitet lokal Clab Mohito, 205 M2, 1 banjo

Botuar më 10/12/2018
82.000,00 euro

RR. “MYSLYM KETA”

lagjja 10, prane komisariatit nr.4 | 200 M2 | 60.000 Leke

Jepet me qera lokal muzike, 200 M2, 1 banjo, e kompletuar, I paisur me leje mjedisore per musik live, aktualisht ne gjendje pune.

Botuar më 10/12/2018
60.000 leke

NE QENDER TE TIRANES

Rr. “Barikatave”, ish Konema 17 nentori | 37.2 M2 | 210.000 Leke

Kati II, shitet lokal, 37.2 M2, dhe verande 72m², me hipoteke, I kompletuar ne menyre modern.

Botuar më 09/12/2018
210.000 leke

RR. MUJO ULQINAKU

tek kisha katolike tek rruga e Kavajes | 52 M2 | 115.000 Euro

Shitet lokal, 52 M2, kati 1, 1 banjo, me dokumenta te rregullta. Aktualisht ne gjendje pune

Botuar më 07/12/2018
115.000,00 euro

TEK ZOGU I ZI

PERBALLE ME RING CENTER | 60 M2 | 500 Euro

Jepet lokal me qira perballe me Ring Center. Pamja me fasade xhami, 60 M2, 1 ambjent, kati 1, i mobiluar, gjendja: e re, 2030 Real Estate

Botuar më 07/12/2018
500,00 euro/muaj

TE QYTETI STUDENTI

MBRAPA AMBASADES AMERIKANE | 83 M2 | 300.000 Euro

Shitet bar-kafe ne gjendje pune, 50 m2 verande, kati +1. Me hipoteke, 83 M2, Agjensia "INF 93", Kullat Binjake, Hyrja Qendrore, Kati 3, Tirane,

Botuar më 07/12/2018
300.000,00 euro

BULEVARDI 'ZOGU I'

Prane Fakultetit te Shkencave | 290 M2 | 2.000 Euro

Jepet me qira restorant i komletuar,, 290 M2, 2 banjo, ambjent gatimi, ngrohje/ftohje, oborr, i mobiluar, Agjensia "INF 93", Kullat Binjake, Hyrja Qendrore, Kati 3, Tirane,

Botuar më 07/12/2018
2.000,00 euro/muaj

BRRYLI

100 M PERBALL | 48 M2 | 108.000 Euro

Shitet lokal, 48 M2, me dokumenta, aktualisht eshte supermarket

Botuar më 07/12/2018
108.000,00 euro