Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

MBRAPA TEGUT

ngjitur me shtypshkronjen Pegi | 1.200 M2 | 3.200 Euro

Jepet me qera ose shitet objekt 2 katesh+bodrum, sip., 1.200 M2, aktualisht restoran...

Botuar më 12/06/2018
3.200,00 euro

QENDER KAMEZ

stacioni i parafundit i autobuzit, 50m larg rruges kryesore Tirane Lezhe | 16 M2 | 16.000 Euro

Jepet me qera ose shitet lokal, 16 M2, me hipoteke, ka pozicion te pershtatshem per t...

Botuar më 12/06/2018
1.000,00 euro/m2

MYSLYM SHYRI OKAZION

10 m larg rruges kryesore me akses direkt n rruge | 70 M2 | 140.000 Euro

Bar-Restorant ne gjendje pune i sapohapur . Me te gjitha pajisjet te reja . verande 70m2, 70 M2, 1 banjo, ambjent gatimi, verande, i mobiluar, gjendja: e rikonstruktuar, Cmimi okazion per zonen ku ndodhet

Botuar më 20/06/2018
140.000,00 euro

TE SHKËMBI I KAVAJËS,

100M NGA HOTEL "BENILVA", buze detit, 30m larg tij, | 147 M2 | 220.500 Euro

Shitet lokal me hipoteke. sip. brendshme, 147 M2, 1000m² për shezllone. Shitet për arsye ekonomike,

Botuar më 19/06/2018
1.500,00 euro/m2

TIRANE E RE

afer Shkolles Vasil Shanto dhe KESH | 60 M2 | 130.000 Euro

Shitet Bar-Kafe me punime dhe arredim shume cilesor, aspirimi dhe kondicionim, me Hipoteke brenda si dhe verande e madhe e lulishte ngjitur, salle, magazine, tualet, eshte idhene me qera te mire, 60 M2, EUROPA Real Estate, Rr. Durresit, perballe Ambasades Polake /www.realestate-europa.al

Botuar më 19/06/2018
130.000,00 euro

RR. "HAXHI DALLIU",

prane prokurorise se rrethit, | 201 M2 | 50.000 Leke

Jepet me qera ambient, 201 M2, i pershtatshem per lokal, palester, magazine, etj

Botuar më 19/06/2018
50.000 leke

RR. "MINE PEZA",

ne zone te mire, | 75 M2 | 75.000 Leke

Jepet me qera Bar-Kafe, 75 M2, i kompletuar

Botuar më 19/06/2018
75.000 leke

BULEVARDI GJERGJ FISHTA

rruga kryesore, prane gjykates, te kullat jeshile. | 160 M2 | 272.000 Euro

Shitet bar bilardo+ garazhd aktualisht ne gjendje pune., 160 M2

Botuar më 19/06/2018
1.700,00 euro/m2

TEK KMY-JA

Yzberisht | 55 M2 | 10.000 Leke

Jepet me qera lokal, 55 M2, kati 7, ashensor, i mobiluar, pallat i ri

Botuar më 19/06/2018
10.000 leke

DURRES,

prane Rajonit te Policise | 110 M2 | 88.000 Euro

Shitet lokal, 110 M2, Cmimi

Botuar më 19/06/2018
800,00 euro/m2

UNAZA E RE

Perballe Alfa Banke, ne rruge kryesore, | 100 M2 | 50.000 Leke

Jepet me qera lokal, i kompletuar, 100 M2

Botuar më 19/06/2018
50.000 leke

PERBALLE INSTITUTIT FISKULTURES

NE UNAZE, | 90 M2 | 300.000 Euro

Shitet lokal, 90 M2, + 120m² oborr nga Bashkia, me tavolina 32 vende.(Qeraja 1.000 Euro)

Botuar më 18/06/2018
300.000,00 euro