Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

QENDER KAMEZ

stacioni i parafundit i autobuzit, 50m larg rruges kryesore Tirane Lezhe | 16 M2 | 16.000 Euro

Jepet me qera ose shitet lokal, 16 M2, me hipoteke, ka pozicion te pershtatshem per t...

Botuar më 23/05/2018
1.000,00 euro/m2

TEK KMY NE RRUGEN E YZBERISHTIT

buze rruges kryesore , tek Big Marketi | 130 M2 | 750 Euro

Okazion! Jepet lokal me qera per arsye emigrimi i arreduar ne stil shume modern, 130 M2, gjendja: shume e mire, me hipotek, 100 m² brenda, 20 m² verand

Botuar më 27/05/2018
750,00 euro

MUHAMET GJOLLESHA

prane zogut zi | 150 M2 | 400.000 Euro

Shitet Lokal.me hipoteke, 150 M2, 1 banjo, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 27/05/2018
400.000,00 euro

RR. SALI BUTKA

pas policise bashkiake | 100 M2 | 45.000 Leke

Jepet me qera lokal, 100 M2, i mobiluar, gjendja: shume e mire, aktivitetti i hapur prej 15 vitesh

Botuar më 25/05/2018
45.000 leke

PERBALLE KRYEMINISTRISE

tek Kullat Binjake | 340 M2 | 1.700.000 Euro

Shitet ose jepet me qera lokal ne gjendje pune, modern.Me xhiro te larte.Me dokumentacion te rregullt.E trajton vetem agjensia RE-AL me adrese ne Qender,fare prane kafe "Flora"., 340 M2 - RE AL

Botuar më 25/05/2018
5.000,00 euro/m2

PERBALLE INSTITUTIT FISKULTURES

NE UNAZE, | 90 M2 | 300.000 Euro

Shitet lokal, 90 M2, + 120m² oborr nga Bashkia, me tavolina 32 vende.(Qeraja 1.000 Euro)

Botuar më 24/05/2018
300.000,00 euro

DURRES, LAGJIA 11

ngjitur me restorant "Pranvera", (stacioni autobusave te Spitalles) | 100 M2 | 150.000 Leke

Jepet me qera lokal, i kompletuar me te gjitha,, 100 M2, 1 banjo, aktualisht ne pune, me klientele te rregullt

Botuar më 24/05/2018
150.000 leke

TEK MALI I ROBIT,

afer detit, | 120 M2 | 4.000 Euro

Jepet me qera Bar-restorant-piceri me furre druri, 120 M2, 1 banjo, gjendja: shume e mire, 100m² verande, i kompletuar, i gatshem per pune. Gjithe viti

Botuar më 24/05/2018
4.000,00 euro

RR. E PORCELANIT

Tek kryqezimi i oxhakut | 220 M2 | 100.000 Leke

Jepet me qera lokal 220m2 brenda jashte. Lokali aktualisht eshte ne pune me klientele te rregullt. Biznesi shitet, 220 M2

Botuar më 24/05/2018
100.000 leke/muaj

RR. “FORTUZI”

prane Ministrise se Drejteszise, buze rruge | 73 M2 | 340.000 Euro

Shitet lokal, kati I, me hipoteke, plus verande funksionale me sip.40m², I arreduar, 73 M2, aktivitet 5 vjeçar, I arreduar, kontrata qerase afatgjat.

Botuar më 24/05/2018
340.000,00 euro

SHITET DYQAN ME ÇMIM OKAZION!!! RR. “MAHUT FORTUZI”,

prane drejtorise se Kesh-it Tirane, | 132 M2 | 520.000 Euro

Shitet lokal, 132 M2, me biznes te ngritur si Bar Kafe, ambiente dhe arredim lux, me pune dhe klientele te ngritur prej 14 vitesh. Me kontrate pronesie. Shitet per arsye emigrimi.

Botuar më 24/05/2018
520.000,00 euro