Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

OKAZION!! KINOSTUDIO, NE PALLAT TE RI 9-KATESH,

rr. "Aleksander Moisiu", buze rruge, | 70 M2 | 1.800 Euro

Shitet per arsye emigrimi Bar Kafe “Enea”, me pune dhe klientele te ngritur prej vitesh, sip, 70 M2, aktualisht ne pune, ambiente me punime dhe arredime bashkohore. Me hipoteke, çertifikate pronesie

Botuar me 22/10/2018
1.800,00 euro

FILLIMI I RRUGES DON BOSKO

perballe Semaforit | 43 M2 | 172.000 Euro

Shitet lokal, 43 M2, Me hipoteke. Me kontrate 6 vjecare qeraje

Botuar me 21/10/2018
4.000,00 euro/m2

TEK TREGUT ÇAM,

prane rruges, | 110 M2 | 100.000 Leke

Jepet me qera Bar-Kafe, 110 M2, me verande te shfrytezueshme + hapesire te jashtme. Totalisht e kompletuar, aktualisht ne pune

Botuar me 21/10/2018
100.000 leke

ISH BLLOKU

Rr. "Sami Frashri", perballe shkolles 11 Janari | 125 M2 | 330.000 Euro

Shitet lokal, 125 M2, ne certifikate pronesie eshte 95m². Aktualisht me qera me klientele te rregullt

Botuar me 20/10/2018
330.000,00 euro

LAGJIA 17

ne hyrje te Durresit, perballe lulishtes | 100 M2 | 70.000 Leke

Bar-restorant, 100 M2, 1 banjo, gjendja: e mire, me ambjent te jashtem te shfrytezueshem, i kompletuar

Botuar me 19/10/2018
70.000 leke

RR. 4 DESHMORET

perballe Shkolles | 90 M2 | 35.000 Leke

Jepet me qera lokal, 90 M2, i kompletuar, me kuzhine

Botuar me 19/10/2018
35.000 leke

RRUGA PERLAT REXHEPI, BLLOK

prane karlsberg | 94 M2 | 260.000 Euro

SUPER OKAZION AFATSHKURTER NE BLLOK...Shitet lokal siperfaqe 94 m2 me certifikate pronesie i ndodhur ne rrugen Perlat Rexhepi, aktualisht i lene me qera per shume 1000 euro/muaj.Shitet vetem per 260,000 euro i PADISKUTUESHEM (me cmim Fresku).Nxitoni...!Nese jeni te interesuar kontaktoni ne nr. 069 20 33 335 / 069 42 73 672, 94 M2, i mobiluar, gjendja: shume e mire - REGER IMOBILIARE

Botuar me 19/10/2018
260.000,00 euro

PERBALLE KRYEMINISTRISE

tek Kullat Binjake | 340 M2 | 1.700.000 Euro

Shitet ose jepet me qera lokal ne gjendje pune, modern.Me xhiro te larte.Me dokumentacion te rregullt.E trajton vetem agjensia RE-AL me adrese ne Qender,fare prane kafe "Flora"., 340 M2, i mobiluar, gjendja: shume e mire - RE AL

Botuar me 19/10/2018
5.000,00 euro/m2

RR. “MINE PEZA",

perballe Conad, ne pallat te ri | 74 M2 | 162.800 Euro

Shitet lokal, 74 M2, 1 ambjent, 1 banjo, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Totalisht i kompletuar. Ambjent teper bashkekohore me gjelberim. Arredim modern. Dokumenta te rregullta. Mundesi parkimi, me verande te shfrytezueshme

Botuar me 19/10/2018
2.200,00 euro/m2

NE HYRJE TE RRUGES "MYSLYM SHYRI",

nga 21 Dhjetori, 20m drejte rruga e pare djathtas | 66 M2 | 175.000 Euro

Shitet bar kafe "Sebastiano" me nje aktivitet 10 vjecar, 3 ambjente, 66 M2, me certifikate pronesie, + 23m² shtese ne proces legalizimi, nje lulishte perpara 200m² per shfrytezim, 20 tavolina perpara

Botuar me 19/10/2018
175.000,00 euro