Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

QESARAK RRUGA TIRANE DAJT

shitet me çertifikate pronesie | 600 M2 | 150.000 Euro

Nje ambient me sip. totale, 600 M2, kati I me lartesi 2.8m, I pershtatshme per disa lloj aktivitetesh, per arsye personale do te shitet me ulje cmimi. Nese dikush e blen 600m shitet me cmim

Botuar më 24/01/2019
150.000,00 euro

PORTA E SPITALIT USHTARAK

50 M MAJTAS | 90 M2 | 35.000 Leke

Jepet me qera lokal, 5 vjet ne pune si Bar Kafe dhe Lloto, 90 M2, jepet per biznes, aktivitete te ndryshme. E pajisur me aspirim dhe banak

Botuar më 24/01/2019
35.000 leke

TE BRRYLI

100 m larg bankes | 48 M2 | 40.000 Euro

Jepet me qera lokal, 48 M2, 1 ambjent, 1 banjo, i mobiluar, gjendja: shume e mire, i pershtatshem per cdo lloj aktiviteti

Botuar më 23/01/2019
40.000,00 euro

TE BRRYLI

100 m larg bankes | 48 M2 | 110.000 Euro

Shitet lokal, 48 M2, 1 ambjent, 1 banjo, i mobiluar, gjendja: shume e mire, me hipoteke, aktualisht eshte i dhene me qera me nje kontrate 5-vjecare

Botuar më 23/01/2019
110.000,00 euro

RR. "DIBRES", MBI SPITALIN NEN TEREZA,

ne pallat te ri 7-katesh, | 123.5 M2 | 8 Euro

Jepet me qera lokal, 123.5 M2, (2 katesh-lartesi 5m), me mundesi shfrytezimi ambient perpara. Aktualisht ne pune Kafe (ish lloto sport) me 44 tavolina.

Botuar më 23/01/2019
8,00 euro/m²

YZBERISHT,

jepet me qera Mia Bar | 260 M2 | 1.000 Euro

(lokal + kend lojrash), 260 M2, I kompletuar ne menyre modern, pozicion mjaft I mire.

Botuar më 23/01/2019
1.000,00 euro

DURRES,

prane Rajonit te Policise | 110 M2 | 88.000 Euro

Shitet lokal, 110 M2, Cmimi

Botuar më 22/01/2019
88.000,00 euro

RR. NDRE MJEDA

tek ish parku i autobuzave | 80 M2 | 59.000 Leke

Jepet me qera bar-kafe, 80 M2, plotesisht i mobiluar, 3 fasada xhami, taksat dhe kasa fiskale te paguara

Botuar më 22/01/2019
59.000 leke

TEK ZOGU ZI

prane karburant Gazheli, buze rruges kryesore | 120 M2 | 3.700 Euro

Shitet lokal, 120 M2, lartesi 4.60m, 15m fasad xhami nga rruga kryesore, me hipoteke te rregullt, I pershtatshem per çdo lloj biznesi. Shitet 3700 E/m² I diskutueshem

Botuar më 22/01/2019
3.700,00 euro

RRUGA MYSLYM SHYRI

Mbrapa sigurimeve shoqërore | 130 M2 | 1.500 Euro

Jepet me qera lokal Bar kafe në gjendje pune me veranda funksional., 130 M2, 2 ambjente, totali i kateve 1, 1 banjo, verande, vendparkim, i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 22/01/2019
1.500,00 euro/muaj