Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

RR. "DURRESIT"

perballe shkolles "Qemal Stafa", ish Hotel Eler, | 157 M2 | 2.000 Euro
Karakteristika

Prona te patundshme, Qeradhenie, Lokale
Rr. "Durresit", perballe shkolles "Qemal Stafa", ish Hotel Eler,, 157 M2, 2.000 euro i padiskutueshem
Përshkrim

Jepet me qera Restorant me prodhime deti, sip., 157 M2, e kompletuar totalisht me 15 tavolina dhe 42 karrike, e gatshme per pune, kuzhina e kompletuar totalisht me kushte bashkohore.

2.000,00 euro

Botuar më 30/06/2020

Telefon
)