Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

GOLEM

Afer hotel Premium | 75 M2 | 700 Euro

Jepet me qera lokal, i kompletuar si dhe verande me lulishte 100 m larg detit ambient mes pishave. Lokali shitet ose nderohet me banese ne Tirane. Cmimi i shitjes eshte 150.000 euro me hipoteke, 75 M2, 1 banjo, aktualisht ne gjendje pune.

Botuar më 14/12/2019
700,00 euro/muaj

RR. BESIM ALLA

pallatet Cabej | 60 M2 | 120.000 Euro

Shitet Lokal, 60 M2, me sip te jashtme 30m². Me hipoteke

Botuar më 13/12/2019
120.000,00 euro

MBRAPA ISH EKSPOZITES,

shitet | 70 M2 | 3.900 Euro

Lokal, 70 M2, me hipotek dhe 50 m² ambjent i jashtem

Botuar më 13/12/2019
3.900,00 euro

MBRAPA STADIUMIT QEMAL STAFA

200 M LARG VENEZIAS, PALALTI JESHIL | 126 M2 | 1.000 Euro

Jepet me qera lokal, 126 M2, i kompletuar

Botuar më 13/12/2019
1.000,00 euro

TEK TOWER BRIDGE

Prane Oxhakut | 150.6 M2 | 130.000 Euro

Shitet lokal me siperfaqe, 150.6 M2, Kati 1.Pallat I ri me hipoteke.Aktualisht I dhen me qira 800 euro/muaj.

Botuar më 13/12/2019
130.000,00 euro

TEK ISH PARKU I AUTOBUZAVE

Rr. Ndre Mjeda | 80 M2 | 48.000 Leke

Jepet me qera bar-kafe, buze rruge, 80 M2, komplet i rikonstruktuar, mobilim i ri, 3 fasada xhami, taksat dhe kasa fiskale te paguara, me 2 TV 55', kolltuqe tavolina karrige te reja. Nga 50.000lek shkon

Botuar më 12/12/2019
48.000 leke

KAMEZ

ne rrugen nacionale Kamez-Fushe Kruje | 205 M2 | 82.000 Euro

Shitet lokal Clab Mohito, 205 M2, 3 banjo

Botuar më 11/12/2019
82.000,00 euro

LAPRAKE,

pallati Besa Re | 30 M2 | 36.000 Euro

Shitet lokal, 30 M2, 1 banjo, me hipoteke. I pershtatshem per cdo lloj biznesi. Shitet per arsye emigrimi

Botuar më 11/12/2019
36.000,00 euro

RR. SIRI KODRA

Tirane | 89 M2 | 145.000 Euro

Shitet lokal 73 m2 + pakukeri 16 m2, 89 M2, (ne total) + 40 m2 verande e shfrytezueshme, aktualisht i dhene me qera. Me hipoteke. Shitet pa fitim, nga vete pronari per arsye bashkimi familjar ne Amerike

Botuar më 09/12/2019
145.000,00 euro

SUPER OKAZION!!! RR. KAVAJES

tek ish Parku Autobuzave | 300 M2 | 1 Euro

Jepet me qera ambjent per Bar Restorant, me sip te brendshme, 300 M2, dhe verande me sip 150m², totalisht i kompletuar. Ne gjendje pune

Botuar më 09/12/2019
1,00 euro
)