Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

RR. IRFAN TOMINI

ngjitur me pallatin me shigjeta, tek Alpha Bank | 120 M2 | 120.000 Leke

Jepet me qera lokal, 120 M2, kati 2, i kompluar, ne gjendje pune, me 2 ambjente per d...

Botuar më 22/03/2019
120.000 leke

PERBALLE SPITALIT TE FEMIJEVE,

buze rruge | 80 M2 | 530.000 Euro

Shitet Bar Kafe "PANORAMA", 80 M2, 1 banjo, + verande 100m². Me hipoteke. Aktualisht ne pune, me xhiro ditore shume te mire, biznes i ngritur prej 10 vitesh.

Botuar më 25/03/2019
530.000,00 euro

JEPET ME QERA PICERI ME FURRE DRURI NE NJE KOMPLEKS "BAR KEND LOJRASH",

totalisht i kompletuar, sip. ambienti | 35 M2 | 40.000 Leke

35 M2, ambient i rregulluar.

Botuar më 24/03/2019
40.000 leke

NE BLLOK

Shitet | 95 M2 | 475.000 Euro

Super Okazion….Lokal, 95 M2, 40 m2 verande.Ne gjendje shume te mire e me klientelke te garantuar.Pallat i ri me hipoteke.Punime super cilesore.

Botuar më 22/03/2019
475.000,00 euro

TEK SHESHI WILLSON

perballe Postes nr 8 | 80 M2 | 1.100 Euro

Jepet me qera lokal, 80 M2, + verande. I kompletuar

Botuar më 22/03/2019
1.100,00 euro

TEK ISH KINEMA “17 NENTORI”,

rr. "Bardhok Biba", | 75 M2 | 60.000 Leke

Jepet me qera ose shitet ambient 2 katesh, 75 M2, 2 banjo, ka funksionuar si Call Center, Zyra, Bar Kafe (aktualisht i kompletuar si bar-kafe). Jepet per biznese te ndryshme private. Qeraja

Botuar më 22/03/2019
60.000 leke

RR. IRFAN TOMINI

ngjitur me pallatin me shigjeta, tek Alpha Bank | 120 M2 | 120.000 Leke

Jepet me qera lokal, 120 M2, kati 2, i kompluar, ne gjendje pune, me 2 ambjente per duhanpiresit. Me drite dhe diell. Orientim Lindje dhe perendim. Me klientele te rregullt. Aktualisht Bliss Kafe

Botuar më 22/03/2019
120.000 leke

UNAZA E RE

tek Astiri | 60 M2 | 500 Leke

Jepet me qera fast food, i kompletuar totalisht, sip., 60 M2, e gatshme per pune. Jepet per kontrate afatgjate

Botuar më 22/03/2019
500 leke

OKAZION !!! YZBERISHT

prane Vodafone | 59 M2 | 82.000 Euro

Shitet lokal, 59 M2, i arreduar me arkitekt. Aktualisht me qera per afat te gjate si bar – kafe. Me hipoteke.

Botuar më 22/03/2019
82.000,00 euro

KOPESHTI ZOOLOGJIK

Kopeshti zoologjik | 100 M2 | 165.000 Euro

Ne Tirane prane kopeshtit zoologjik SHITET Bar Kafe me siperfaqe totale 100 m2. Bari eshte totalisht i mobiluar ne menyre cilesore dhe ne gjendje pune. SHITET me te gjitha pajisjet perfshire dhe sistemin ajrim kondicionim.Cmimi 165.000 euroPer cdo informacion kontaktoni neCel. 0684109062E-mail. onlineprona@gmail.com, 100 M2, 1 ambjent, totali i kateve 11, 1 banjo, verande, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 21/03/2019
165.000,00 euro

BULEVARDI 'ZOGU I'

Prane Fakultetit te Shkencave | 290 M2 | 2.000 Euro

Jepet me qira restorant i komletuar,, 290 M2, 2 banjo, ambjent gatimi, ngrohje/ftohje, oborr, i mobiluar, Agjensia "INF 93", Kullat Binjake, Hyrja Qendrore, Kati 3, Tirane,

Botuar më 19/03/2019
2.000,00 euro/muaj