Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

QENDER KAMEZ

stacioni i parafundit i autobuzit, 50m larg rruges kryesore Tirane Lezhe | 16 M2 | 16.000 Euro

Jepet me qera ose shitet lokal, 16 M2, me hipoteke, ka pozicion te pershtatshem per t...

Botuar më 23/05/2018
1.000,00 euro/m2

QENDER KAMEZ

stacioni i parafundit i autobuzit, 50m larg rruges kryesore Tirane Lezhe | 16 M2 | 16.000 Euro

Jepet me qera ose shitet lokal, 16 M2, me hipoteke, ka pozicion te pershtatshem per te gjitha sherbimet si bar kafe, mini market, zyra avokatie etj.

Botuar më 23/05/2018
1.000,00 euro/m2

SUPER OKAZION! PRANE FAKULTETIT TE GJUHEVE TE HUAJA, HISTORI-GJEOGRAFI.

Jepet me qera Bar Kafe (ish Filologu) | 400 M2 | 2.500 Euro

Kafe+fast food+70 vende parkimi+dhome fjetje. I Arreduar ne menyre bashkohore, klientele te rregullt qe nga viti 2002 deri me sot.I restauruar totalisht ne 2017. Lokali lirohet me dt.1 Shtator., 400 M2, Preferohen personat qe e njohin mire aktivitetitn e Bar Kafes. Cmimi

Botuar më 23/05/2018
2.500,00 euro/muaj

QENDER KAMEZ

stacioni i parafundit i autobuzit, 50m larg rruges kryesore Tirane Lezhe | 16 M2 | 16.000 Euro

Jepet me qera ose shitet lokal, 16 M2, me hipoteke, ka pozicion te pershtatshem per te gjitha sherbimet si bar kafe, mini market, zyra avokatie etj.

Botuar më 22/05/2018
1.000,00 euro/m2

TIRANE E RE

afer Shkolles Vasil Shanto dhe KESH | 60 M2 | 130.000 Euro

Shitet Bar-Kafe me punime dhe arredim shume cilesor, aspirimi dhe kondicionim, me Hipoteke brenda si dhe verande e madhe e lulishte ngjitur, salle, magazine, tualet, eshte idhene me qera te mire, 60 M2, EUROPA Real Estate, Rr. Durresit, perballe Ambasades Polake /www.realestate-europa.al

Botuar më 22/05/2018
130.000,00 euro

NE KOMBINAT, BUZE RRUGE, NE NJE PALLAT TE RI TE VITEVE TE FUNDIT

shitet dyqan Bar-Kafe-Lloto, kati 0, me Hipoteke erande te madhe para dhe anash ( pjese e pallatit ), salle e madhe me punime shum cilesore dhe tavane te varur | 91 M2 | 270.000 Euro

Gipsi dhe spote, lartesi 4.3 m, mundesi berje dublex, system aspirimi e kondicionimi, tualet, ka dhe dy garazhde nen dyqan qe mund te lidhen me dyqanin, eshte e dhene me qera. Shitet se bashku me garazhdet, 91 M2, EUROPA Real Estate, Rr. Durresit, perballe Ambasades Polake /www.realestate-europa.al

Botuar më 22/05/2018
270.000,00 euro

NE MES TE RRUGES MYSLYM SHYRI

dhe Rr Kavajes, me Rr Mujo Ulqinaku | 52 M2 | 125.000 Euro

Shitet bar-Kafe me punime cilesore, tavane te varur gipsi, sitem aspirimi e kondicionimi, me gfasad xhami e cepen automatic, me hipoteke verande e dyqanit, ne gjendje pune. Shitet per arsye familiar me gjith biznesin, 52 M2, EUROPA Real Estate, Rr. Durresit, perballe Ambasades Polake /www.realestate-europa.al

Botuar më 22/05/2018
125.000,00 euro

RR. “KOMUNA PARISIT”,

RR. “MEDAR SHTYLLA”, PERBALLE LULISHTES, SHITET LOKAL MALIBU BAR AKTUALISHT ME QERA, | 63 M2 | 165.000 Euro

E kompletuar me kushte bashkohore te kohes me arkitekt, me sistem kamerash, me qepen elektrik, gjenerator silencioz,, 63 M2, 1 ambjent, 1 banjo, gjendja: e rikonstruktuar, klientele e rregullt, xhiro e kenaqshme, me pune te ngritur prej 6 vitesh. Çmimi

Botuar më 22/05/2018
165.000,00 euro

AFER KOPSHTIT BOTANIK

jepet | 70 M2 | 40.000 Leke

Me qera Lokal, 70 M2, i kompletuar + ambjent te jashtem 180m², ne gjendje pune

Botuar më 22/05/2018
40.000 leke

RR. SAMI FRASHERI, NE BLLOK

prane shkolles Edit Durham | 90 M2 | 1.300 Euro

Jepet me qera lokal, 90 M2, sip. e brendshme dhe sip. e jashtme verande 85m, e arreduar ne kushte bashkekohore ose jepet me qera

Botuar më 22/05/2018
1.300,00 euro

UNAZA E RE

Perballe Alfa Banke, ne rruge kryesore | 1 M2 | 50.000 Leke

Jepet me qera lokal, i kompletuar, 1 M2

Botuar më 22/05/2018
50.000 leke