Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

AFER BRRYLIT,

ne zone temire | 132 M2 | 198.000 Euro

Shitet Bar Kafe, sip., 132 M2, plus truall 280m², me biznes te ngritur. Cmimi I truallit 400 E/m² dhe lokali

Botuar më 21/07/2019
198.000,00 euro

KOPESHTI ZOOLOGJIK

Kopeshti zoologjik | 94 M2 | 125.000 Euro

Mundesi e mire investimi!!!! Ne Tirane prane kopeshtit zoologjik SHITET Bar Kafe me siperfaqe neto 94 m2 dhe verande 10 m2 . Bari eshte totalisht i mobiluar ne menyre cilesore dhe ne gjendje pune. SHITET me te gjitha pajisjet perfshire dhe sistemin ajrim kondicionim.Disponon Certifikate Pronesie. Cmimi 125.000 euro.Per cdo informacion kontaktoni neCel. 0684109062E-mail. onlineprona@gmail.com, 94 M2, 2 ambjente, totali i kateve 9, 1 banjo, ngrohje/ftohje, verande, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 20/07/2019
125.000,00 euro

RRUGA MARGARITA TUTULANI

Tirane | 23 M2 | 55.200 Euro

Shitet dyqan, 23 M2

Botuar më 20/07/2019
55.200,00 euro

RR. DON BOSKO

kullat e arabit | 80 M2 | 88.000 Euro

Shitet lokal, 80 M2, i mobiluar, mundesi nderrimi

Botuar më 19/07/2019
88.000,00 euro

RRUGA E KAVAJES

prane Condor Center, buze rruge | 83 M2 | 1.000 Euro

Jepet me qera lokal, 83 M2, kati 1, duplex (me dy kate)+ hapesire e jashtme 100m², I arreduar. Aktualisht funksionon si bar kafe

Botuar më 19/07/2019
1.000,00 euro

NE HYRJE TE RRUGES "MYSLYM SHYRI",

nga 21 Dhjetori, 20m drejte rruga e pare djathtas | 66 M2 | 150.000 Euro

Shitet bar kafe "Sebastiano" me nje aktivitet 10 vjecar, 3 ambjente, 66 M2, me certifikate pronesie, + 23m² shtese ne proces legalizimi, nje lulishte perpara 200m² per shfrytezim, 20 tavolina perpara

Botuar më 19/07/2019
150.000,00 euro

RRUGA NDRE MJEDA

KOMPLEKSI KONTAKT | 80 M2 | 700 Euro

Jepet lokal me qira tek Kompleksi Kontakt, aktualisht ne gjendje pune me xhiro te konsiderueshme. Lokali posedon vizibilitet ndaj nje hapesire konsideruar e madhe, dhe eshte i njohur ne zone, ka klientele te rregullt dhe rastesore dhe pse eshte brenda kompleksit. Hapesira e brendshme eshte 80 m2, dhe veranda ku qendrojne 10 tavolina., 80 M2, 1 banjo, oborr, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 19/07/2019
700,00 euro/muaj

RRUGA BESIM ALLA

Tek Pallatet Cabej Yzberisht | 230 M2 | 900 Euro

Jepet per Qira Lokal ne gjendje pune me xhiro ditore (Bruto 350ALL), ndodhet buze rruge kryesore me Verande te madhe, 230 M2, 2 banjo, ngrohje/ftohje, verande, vendparkim, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Agjenci Imobiliare: Century21 Albania

Botuar më 18/07/2019
900,00 euro/muaj

OKAZION! LAPRAKE

AFER KMY | 90 M2 | 130.000 Euro

Shitet lokal, 90 M2, + hapesire e jashtme, me dokumenta te rregullta, gjendje pune, e kompletuar , investim i ri. Me vendparkime. Shitet per arsye emigracioni

Botuar më 18/07/2019
130.000,00 euro

DURRES,

prane malit te Robit | 2.500 M2 | 1.850.000 Euro

Shitet Hotel 5 katesh me 36 dhoma, sip. 2.300m², sip. trualli, 2.500 M2, me bar/restorant te jashtem, pishine. Ambiente te kompletuara, aktualisht ne pune. Me hipoteke. Shitet per arsye emigrimi

Botuar më 16/07/2019
1.850.000,00 euro