Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

OKAZION! RR. “KOMUNA PARISIT”,

RR. “MEDAR SHTYLLA”, PERBALLE LULISHTES, SHITET LOKAL BAR KAFE, AKTUALISHT ME QERA, | 62 M2 | 165.000 Euro

E kompletuar me kushte bashkohore te kohes me arkitekt, me sistem kamerash, me qepen ...

Botuar me 16/09/2018
165.000,00 euro

PEZE, HELMES

sa kalon uren e Beshirit | 816 M2 | 1.000.000 Euro

Shitet lokal, 816 M2, + 6300m² sip toke. E rrethuar. Me dokumenta te rregullta

Botuar me 24/09/2018
1.000.000,00 euro

RR. “TRE DESHMORET”,

perpara Top Chanel, buze rruge | 100 M2 | 40.000 Leke

Jepet e qera lokal, 100 M2, kati 1, aktualisht ne pune Bar Kafe, 100m ambient I jashtem.

Botuar me 24/09/2018
40.000 leke/muaj

RR. MUJO ULQINAKU

tek kisha katolike tek rruga e Kavajes | 52 M2 | 125.000 Euro

Shitet lokal, 52 M2, kati 1, 1 banjo, me dokumenta te rregullta. Aktualisht ne gjendje pune

Botuar me 24/09/2018
125.000,00 euro

RR. "KOMUNA E PARISIT",

prane lulishtes "1 Maj" | 65 M2 | 260.000 Euro

Shitet lokal, 65m2, Bar-Restorant "Gjirokastra", + 60 m² verande. Aktualisht i dhene me qera. Me dokumenta te rregullta, 3200 Euro m2, 65 M2, 2 ambjente, kati 1, totali i kateve 2, 1 banjo, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Bar-Restorant "Gjirokastra", + 60 m² verande. Aktualisht i dhene me qera. Me dokumenta te rregullta

Botuar me 24/09/2018
4.000,00 euro/m2

RRUGA E DURRESIT

(buze rruge, perball Hotel Koloseo) | 130 M2 | 500 Euro

Jepet me qera lokal per sherbime bar dhe biznese te tjera, 130 M2

Botuar me 24/09/2018
500,00 euro

RRUGA MARGARITA TUTULANI

Tirane e re | 52 M2 | 156.000 Euro

Shitet lokal me verande, 52 M2

Botuar me 24/09/2018
3.000,00 euro/m2

RR. “NIKO AVRAMI”

perballe shkolles Bajram Curri | 90 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera Bar Kafe e kompletuar, 90 M2, aktualisht ne gjendje pune. Plus garancis, cmimi

Botuar me 23/09/2018
30.000 leke

MYSLYM SHYRI

Prane Adidasit | 71 M2 | 129.000 Euro

Shitet Bar Restorant i ideuar per gatime tradicionale, i pershtatshem per bar kafe restorant peshku piceri etj., 71 M2, 1 banjo, gjendja: e rikonstruktuar, Ambienti i disponon te gjitha pajisjet e reja per te filluar pune . Sistem aspirimi. Ambjenti zoteron dhe nje verande 70m

Botuar me 22/09/2018
129.000,00 euro

OKAZION!! KINOSTUDIO, NE PALLAT TE RI 9-KATESH,

rr. "Aleksander Moisiu", buze rruge, | 70 M2 | 1.800 Euro

Shitet per arsye emigrimi Bar Kafe “Enea”, me pune dhe klientele te ngritur prej vitesh, sip, 70 M2, aktualisht ne pune, ambiente me punime dhe arredime bashkohore. Me hipoteke, çertifikate pronesie

Botuar me 22/09/2018
1.800,00 euro

PERBALLE TAIWANIT

pallatet Shallvare | 120 M2 | 480.000 Euro

Shitet gjysem bodrum, 120 M2, plus lulishte 40m², Aktualisht i dhene me qera. I pershtatshem per cdo lloj aktiviteti si Taverne, Restorant, Lokal Nate, Lloto Sport, etj,

Botuar me 20/09/2018
480.000,00 euro