Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

PERBALLE SHKOLLES "HARY FULTZ",

ne nje zone shume te mire, | 65 M2 | 600 Euro
Karakteristika

Prona te patundshme, Qeradhenie, Lokale
Perballe shkolles "Hary Fultz",, ne nje zone shume te mire,, 65 M2, 600 euro
Përshkrim

Jepet me qera ose shitet ambient, 65 M2, me verande te shfrytezueshme 30m², totalisht i kompletuar si Bar Restorant, me pune dhe kliente te ngritur pre 4 vitesh. Paradhenie 6 muaj dhe nje muaj garanci

600,00 euro

Botuar më 15/09/2019

Telefon