Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

BULEVARDI 'ZOGU I'

Prane Fakultetit te Shkencave | 290 M2 | 2.000 Euro

Jepet me qira restorant i komletuar,, 290 M2, 2 banjo, ambjent gatimi, ngrohje/ftohje, oborr, i mobiluar, Agjensia "INF 93", Kullat Binjake, Hyrja Qendrore, Kati 3, Tirane,

Botuar me 16/10/2018
2.000,00 euro/muaj

RR. MUJO ULQINAKU

tek kisha katolike tek rruga e Kavajes | 52 M2 | 125.000 Euro

Shitet lokal, 52 M2, kati 1, 1 banjo, me dokumenta te rregullta. Aktualisht ne gjendje pune

Botuar me 16/10/2018
125.000,00 euro

QESARAK

jepet me qera Bar Restorant Qesaraka | 250 M2 | 1.500 Euro

Ndertese 3 kateshe, bodrumi i ervere me 10 dhoma plus salle 250m², kati I Restorant plus sall ekstra me kapacitet, 250 M2, kati II salla dasme, kapacitet 450 persona, me lartesi 4m, me ndricim modern, kuzhina ekstra, dhome frigoriferike e kompetuar totalisht, parkim 1200m². ne gjendje pune.Secili kate

Botuar me 16/10/2018
1.500,00 euro

TEK KMY NE RRUGEN E YZBERISHTIT

buze rruges kryesore , tek Big Marketi | 130 M2 | 700 Euro

Jepet lokal me qera per arsye emigrimi i arreduar ne stil shume modern, 130 M2, gjendja: shume e mire, me hipotek, 100 m² brenda, 30 m² verand. I pershtatshem per cdo lloj aktiviteti

Botuar me 15/10/2018
700,00 euroÇmimi/m2

YZBERISHT

50 m nga Kmy-ja, ne rruge kryesore | 75 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera ambjent, 75 M2, 2 ambjente, kati 1, totali i kateve 1, 1 banjo, gjendja: shume e mire, ambjent i jashtem, lartesi 4.80 m, me banak, i pershtatshem per cdo lloj aktivitet

Botuar me 12/10/2018
30.000 leke

YZBERISHT

tek Pallatet e reja | 100 M2 | 700 Euro

Jepet me qera Lokal, 100 M2, ambjent i brendshem, me 2 veranda, para dhe mbrapa + 50m² kend lojrash per femije. I kompletuar ne menyre moderne. Ne gjendje pune

Botuar me 12/10/2018
700,00 euro

RR. ZOJA CURRE

tek tregu elektrik | 53 M2 | 170.000 Euro

Shitet lokal familjare, 53 M2, ne gjendje pune, 25m² verande, 8 tavolina brenda she 7 tavolina jashte, me klientele te rregullt, shitet per arsye famuljare, me dokumenta te rregullta

Botuar me 12/10/2018
170.000,00 euro

RR. BESIM ALLA

pallati Alpha shpk | 200 M2 | 160.000 Euro

Shitet Bar Britania, 200 M2, kati 2, me dy hyrje, nje hyrje nga rruga kryesore dhe nje hyrje brenda pallatit. Me hipoteke shitet per arsye emigracioni. Aktualisht ne gjendje pune

Botuar me 12/10/2018
800,00 euro/m2

OKAZION!! KINOSTUDIO, NE PALLAT TE RI 9-KATESH,

rr. "Aleksander Moisiu", buze rruge, | 70 M2 | 1.800 Euro

Shitet per arsye emigrimi Bar Kafe “Enea”, me pune dhe klientele te ngritur prej vitesh, sip, 70 M2, aktualisht ne pune, ambiente me punime dhe arredime bashkohore. Me hipoteke, çertifikate pronesie

Botuar me 12/10/2018
1.800,00 euro

PERBALLE INSTITUTIT FISKULTURES

NE UNAZE, | 90 M2 | 300.000 Euro

Shitet lokal, 90 M2, + 120m² oborr nga Bashkia, me tavolina 32 vende.(Qeraja 1.000 Euro)

Botuar me 11/10/2018
300.000,00 euro