Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

GOLEM

Afer hotel Premium, lagjia Kryemedhenj | 100 M2 | 700 Euro

Jepet me qera lokal si dhe lulishte para per bar ose restorant i mobiluar aktualisht ne gjendje pune, 100 M2

Botuar më 17/12/2018
700,00 euro/muaj

RRUGA E KAVAJES

CONDOR Center | 135 M2 | 189.000 Euro

Ambienti eshte i arreduar, momentalisht eshte i dhene me qira afatgjate, dhe gjithashtu perfshin nje kend lojrash. Disponon dokument te rregullt hipotekore, dhe mundesi kreditimi nga bankat, 135 M2, kati 2

Botuar më 17/12/2018
189.000,00 euro

UNAZA E RE

prane Bar Terminal | 120 M2 | 1.000 Euro

Jepet me qera lokal, 120 M2

Botuar më 17/12/2018
1.000,00 euro

RRUGA E KAVAJES,

tek Pallati me Shigjeta, | 200 M2 | 300.000 Euro

Shitet ose jepet me qera lokal, 200 M2, kati 1, 2 banjo, +90m² verande, ndertim i ri, i kompletuar me sistem ajrimi, ndriçimi, audjo etj

Botuar më 17/12/2018
300.000,00 euro

RR. NDRE MJEDA

tek ish parku i autobuzave | 80 M2 | 59.000 Leke

Jepet me qera bar-kafe, 80 M2, plotesisht i mobiluar, 3 fasada xhami, taksat dhe kasa fiskale te paguara

Botuar më 17/12/2018
59.000 leke

OKAZION!! TEK TEGU, 2-3KM PRANE TIJ, NE STERMAS, NE MES TE AJRIT TE PASTER DHE NJE PEISAZHI FANTASTIK,

jepet me qera per arsye emigrimi Bar-Restorant 2 katesh. | 300 M2 | 500 Euro

Kati I: Restorant 150m², kati II: per Bar-Kafe; salla mbremjesh, etj, sip. totale, 300 M2, 4 ambjente, 2 banjo, parkim i bollshem, kopesht. Totalisht i restauruar. (Deri në fillimin e punes dhe krijimin e klientelës ka ulje). Jepet njeri kat 300€ ose te dyja katet

Botuar më 17/12/2018
500,00 euro

RR. "NJAZI MEKA", PERBALLE LOKAL SHAMETIT,

buze rruge, | 66 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera Bar Kafe, 66 M2, aktualisht ne pune. Jepet dhe per biznese te ndryshme private.

Botuar më 16/12/2018
30.000 leke

RRUGA MARGARITA TUTULANI

Tirane e re | 52 M2 | 145.600 Euro

Shitet lokal me verande ne gjendje te lire, 52 M2

Botuar më 15/12/2018
145.600,00 euro

JEPET ME QERA PICERI ME FURRE DRURI NE NJE KOMPLEKS "BAR KEND LOJRASH",

totalisht i kompletuar, sip. ambienti | 35 M2 | 40.000 Leke

35 M2, ambient i rregulluar.

Botuar më 15/12/2018
40.000 leke

RR. “HOXHA TAHSIM”

jepet me qera Bar Kafe I kompletuar | 220 M2 | 700 Euro

Aktualisht ne gjendje pune, me klientele te rregullt, sip., 220 M2, plus verande nga mbrapa me hyrje me vehte, i pershtatshem per restorant, spa, Call Center, market, linja prodhimi etj, me dy hyrje dalje dhe mundesi ndare ne dy pjese.

Botuar më 15/12/2018
700,00 euro