Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

OKAZION! RR. “KOMUNA PARISIT”,

RR. “MEDAR SHTYLLA”, PERBALLE LULISHTES | 65 M2 | 195000 Euro
Karakteristika

Prona te patundshme, Ne shitje, Lokale
OKAZION! RR. “KOMUNA PARISIT”,, RR. “MEDAR SHTYLLA”, PERBALLE LULISHTES, 65 M2, 195.000 euro
Përshkrim

SHITET LOKAL MALIBU BAR, e kompletuar me kushte bashkohore te kohes me arkitekt, me sistem kamerash, me qepen elektrik, gjenerator silencioz, 65 M2, 1 banjo, gjendja: e rikonstruktuar. I pershtatshem per cdo lloj biznesi.Shitet bosh 2800 Euro/m² dhe e kompletuar. Me hipoteke te rregullt

3.000,00 euro/m²

Botuar më 19/08/2019

Telefon