Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

RR. “MINE PEZA",

perballe Conad, ne pallat te ri | 74 M2 | 148.000 Euro

Shitet lokal, 74 M2, 1 ambjent, 1 banjo, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Totalisht i kompletuar. Ambjent teper bashkekohore me gjelberim. Arredim modern. Dokumenta te rregullta. Mundesi parkimi, me verande te shfrytezueshme

Botuar më 14/11/2019
148.000,00 euro

KOMUNA PARISIT

Tirane | 62 M2 | 350 Euro

Jepet lokal me qira tek Komuna e Parisit tek Rruga Medar Shtylla , me siperfaqie te brendshme 46 M2 dhe 20 M2 verand .Lokali eshte i kompletuar me te gjitha paisjet ,Eshte i investuar nga vete pronari, tavan gipsi , kolltuqe , karrige , tavolina ,televizor., 62 M2, 1 banjo, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 14/11/2019
350,00 euro/muaj

OKAZION! PEZE, HELMES

sa kalon uren e Beshirit | 900 M2 | 900.000 Euro

Shitet lokal, 900 M2, 7000m² sip toke. E rrethuar. Me dy puse, uje dhe drita 24h. Me dokumenta te rregullta

Botuar më 14/11/2019
900.000,00 euro

TEK MINISTRIA E JASHTME,

mbrapa zyrave te punes, | 60 M2 | 300 Euro

Jepet me qera lokal, 60 M2, kati 1, i mobiluar, 6 muaj parapages, ne gjendje pune

Botuar më 13/11/2019
300,00 euro

QYTET STUDENTI

perballe God 9-10 | 110 M2 | 185.000 Leke

Shitet lokal, 110 M2, 2 ambjente, 1 banjo, verande, i mobiluar, gjendja: e rikonstruktuar

Botuar më 13/11/2019
185.000 leke

MYSLYM SHYRI

Pranë Adidas | 135 M2 | 210 Euro

Në Myslym Shyri shitet Bar Lokal sip70+65m Verandë.+ Zyrë. Bari shitet i përfunduar, në gjëndje pune, me punime tepër cilësore, me hipotek. Cmimi 210.000€ shitet per arsye emigrimi. Kontakt. Origjinal Real Estate, Tiranë Albania, 135 M2, 3 ambjente, totali i kateve 5, 1 banjo, verande, kopesht, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 12/11/2019
210,00 euro

TIRANA E RE

Diplomat 2 | 230 M2 | 465 Euro

Pranë Hotel Diplomat 2 shitet Bar Lokal sip80m2+150m Verandë. (Bar+Verandë me hipotek), me punime tepër cilësore, në gjëndje pune. Buzë rrugë kryesore. Mundësi ndarje cmimi në 2 këste.Cmimi 465.000€. Kontakt. Origjinal Real Estate, Tiranë Albania, 230 M2, 3 ambjente, totali i kateve 5, 2 banjo, oborr, kopesht, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 12/11/2019
465,00 euro

TEK STADIUMI DINAMO

Shitet | 85 M2 | 400.000 Euro

Lokal, 85 M2, 50 m2 verande.I restauruar totalisht me punime shume cilesore.Me hiporteke. ( i dhene me qira afatgjate 1000 euro / muaj)

Botuar më 12/11/2019
400.000,00 euro

NE FUND TE RRUGES "5 MAJI",

jepet me qera mengjezore dhe zgare, | 50 M2 | 30.000 Leke

I kompletuar totalisht me kushte bashkohore, 50 M2, klientele e rregullt. I pershtatshem per cdo lloj biznesi edhe per parukeri, edhe ndarje biznesi

Botuar më 12/11/2019
30.000 leke

TEK SHESHI WILLSON

perballe Postes nr 8 | 80 M2 | 1.100 Euro

Jepet me qera lokal, 80 M2, + verande. I kompletuar

Botuar më 12/11/2019
1.100,00 euro
)