Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

RRUGA E KAVAJES

prane pallatit me shigjeta, ngjitur me shkollen Hoteleri-Turizem | 70 M2 | 40.000 Leke

Jepet me qera lokal, 70 M2, 2 ambjente, kati 1, totali i kateve 10, 1 banjo, verande, kopesht, i mobiluar, me gjithe pajisjet per fast food-piceri, grille

Botuar më 19/11/2019
40.000 leke/muaj

RR. MINE PEZA

ne kryqezim me rrugen Fortuzi | 50 M2 | 70.000 Leke

Jepet me qera lokal, 50 M2, 1 banjo, depo, i mobiluar, aktualisht ne gjendje pune

Botuar më 18/11/2019
70.000 leke

RR. DURRESIT

prane Gjimnazit Qemal Stafa | 110 M2 | 800 Euro

Jepet me qera ambjent, 110 M2, te pershtatshm per cdo lloj aktiviteti si Bar Restorant, zyra etj

Botuar më 18/11/2019
800,00 euro

RR. “NIKO AVRAMI”

perballe shkolles Bajram Curri | 90 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera Bar Kafe e kompletuar, 90 M2, aktualisht ne gjendje pune. Plus garancis, cmimi

Botuar më 18/11/2019
30.000 leke

NE QENDER TE BLLOKUT

buze rruge | 150 M2 | 2.205.000 Euro

Shitet super lokal modern 150 m2-- i kompletuar dhe arreduar ne menyre bashkohore.Me dokumentacion te rregullt hipotekor., 150 M2

Botuar më 18/11/2019
2.205.000,00 euro

RR. MARGARITA TUTULANI

shitet lokal | 52 M2 | 156.000 Euro

Ne gjendje te lire me verande, 52 M2

Botuar më 18/11/2019
156.000,00 euro

NE HYRJE TE RRUGES "MYSLYM SHYRI",

nga 21 Dhjetori, 20m drejte rruga e pare djathtas | 66 M2 | 150.000 Euro

Shitet bar kafe "Sebastiano" me nje aktivitet 10 vjecar, 3 ambjente, 66 M2, me certifikate pronesie, + 23m² shtese ne proces legalizimi, nje lulishte perpara 200m² per shfrytezim, 20 tavolina perpara

Botuar më 17/11/2019
150.000,00 euro

TEK FRESKU

Rr. e Teleferikut | 40 M2 | 50.000 Euro

Shitet ambient për lokal, 40 M2, 2 ambjente, 2 banjo, oborr, bosh, gjendja: shume e mire, ka sipërfaqe shtesë të dedikuar jashtë ambientit për tavolina lokali, me certifikatë pronësie "Lokal"

Botuar më 15/11/2019
50.000,00 euro

GOLEM

Afer hotel Premium | 75 M2 | 700 Euro

Jepet me qera lokal, i kompletuar si dhe verande me lulishte 100 m larg detit ambient mes pishave. Lokali shitet ose nderohet me banese ne Tirane. Cmimi i shitjes eshte 150.000 euro me hipoteke, 75 M2, 1 banjo, aktualisht ne gjendje pune.

Botuar më 15/11/2019
700,00 euro/muaj

PRANE SHKOLLES 11 JANARI

Afer Bllokut | 60 M2 | 200.000 Euro

Shitet lokal, 60 M2, 40m2 verande.Kati 1.Me hipoteke.Super i investuar.

Botuar më 15/11/2019
200.000,00 euro
)