Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

OKAZION! PLAZH ILIRIA DURRES,

pozicion fantastik prane detit, | 150 M2 | 165000 Euro
Përshkrim

Shitet lokal ambjent tregtar te ndara ne 2- dyqane, me sheshe te shfrytezueshme perpara me sip. 400m² i investuar dhe i rrethuar, dyqanet jane ne pune si piceri dhe nje pjese shtepi e 2+1, sip, 150 M2, me tualet/secili dyqan, me tende dhe qepen. Shiten dhe te ndare. Me hipoteke te rregull. Mund te kembehet me apartament ose dyqan ne Tirane. Çmimi i Shitjes

Karakteristika
Prona te patundshme, Ne shitje, Lokale
Okazion! Plazh Iliria Durres,, pozicion fantastik prane detit,, 150 M2, 165.000 euro
165.000,00 euro

Botuar më 12/07/2018

Telefon