Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

PERBALLE SHKOLLES "HARY FULTZ",

ne nje zone shume te mire, | 65 M2 | 600 Euro

Jepet me qera ose shitet Bar&Zgare, 65 M2, me verande te shfrytezueshme 30m², totalisht i kompletuar, me pune dhe kliente te ngritur pre 4 vitesh. Paradhenie 6 muaj dhe nje muaj garanci

Botuar më 22/05/2019
6,00 euro

NE QENDER TE TIRANES

Rr. “Barikatave”, ish Konema 17 nentori | 37.2 M2 | 210.000 Leke

Kati II, shitet lokal, 37.2 M2, dhe verande 72m², me hipoteke, I kompletuar ne menyre modern.

Botuar më 22/05/2019
210.000 leke

RRUGA ARTAN LENJA

perballe ujesjellesit tek 21 dhjetori | 65 M2 | 60.000 Leke

Jepet ambjenti me qera, 65 M2, kati 1, totali i kateve 1, 1 banjo, bosh, gjendja: shume e mire

Botuar më 21/05/2019
60.000 leke/muaj

RRUGA "MYSLYM SHYRI"

perballe albtelekomit,ne vend shume te mire | 74 M2 | 1.000 Euro

Jepet me qera ambient 74 m2 +30 m verande i shfrytezueshem-- ish-bar-kafe,per momentin eshte bosh dhe duhet bere investim. I pershtatshem per cdo lloj aktiviteti.Jepet afatgjate., 74 M2

Botuar më 21/05/2019
1.000,00 euro/muaj

RR. MYSLYM SHYRI

prane rrugices se tregut Çam | 71 M2 | 150.000 Euro

Shitet bar restorant, 71 M2, + 2 veranda, e gatshme per pune. Jepet edhe me qera 700 Euro. Cmimi nga 170.000 E shitet

Botuar më 21/05/2019
150.000,00 euro

OKAZION! RR.“SADIK PETRELA”,

prane Club Venue | 200 M2 | 540.000 Euro

Shitet Bar Kafe, 200 M2, ambient I brendshem+70m² ambient i jashtem, kati I, e kompletuar totalisht, aktualisht ne gjendje pune, klientele e rregullt, xhiro e kenaqshme.

Botuar më 21/05/2019
540.000,00 euro

OKAZION! RR.“SADIK PETRELA”,

prane Club Venue | 200 M2 | 1.800 Euro

Jepet me qera Bar Kafe, 200 M2, ambient I brendshem+70m² ambient i jashtem, kati I, e kompletuar totalisht, aktualisht ne gjendje pune, klientele e rregullt, xhiro e kenaqshme.

Botuar më 21/05/2019
1.800,00 euro

RRUGA E KAVAJES

prane pallatit me shigjeta, ngjitur me shkollen Hoteleri-Turizem | 70 M2 | 50.000 Leke

Jepet me qera lokal, 70 M2, 2 ambjente, kati 1, totali i kateve 10, 1 banjo, verande, kopesht, i mobiluar, me gjithe pajisjet per fast food-piceri, grille

Botuar më 20/05/2019
50.000 leke/muaj

RR. “QAMIL GURANJAKU”,

prane Drejtorise se Higjienes, buze rruge | 80 M2 | 50.000 Leke

Jepet me Bar Piceri me Furre Druri, 80 M2, i mobiluar, me ambient te jashtem te shfrytezushem

Botuar më 20/05/2019
50.000 leke

SPECIALE! RRUGA BESIM ALLA

ne gjendje perfekte | 120 M2 | 70.000 Leke

Jepet me qera lokal, 120 M2

Botuar më 20/05/2019
70.000 leke