Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

RRUGA ABDYL FRASHERI

mbas Porcenalozes tek Tirana e Re | 80 M2 | 250.000 Euro

Shitet Lokal, ose jepet me qera (1000 euro), 80 M2, 2 banjo

Botuar me 22/10/2018
250.000,00 euro

KOMPLEKSI ARLIS

Kompleksi Arlis | 250 M2 | 450.000 Euro

Tek rruga e Kavajes tek komplesi Arlis Shitet Lokal i ri 250m2 .Lokali eshte i ri dhe eshte duke perfunduar . Vendodhja dhe pozicioi qe ka ky lokal eshte mjaft i favorshem per nje biznes te sigurt .Organizohet nga ambjenti i brendshem 150m2 dhe verande 100 m2 . Disponon dokumentacion te plote hipotekor. Kontakto tani Suelen ne numrin e telefonit 0676088200 per te realizuar nje vizite ne prone., 250 M2, 1 banjo - Mei Realty

Botuar me 22/10/2018
450.000,00 euro

BLV. BAJRAM CURRI

ne krahe te shkolles Vasil shanto, buze rruge | 50 M2 | 15.000 Euro

Jepet me qera Lokal, 50 M2, i pershtatshem edhe per cdo lloj aktiviteti tjeter, shitet si biznez

Botuar me 22/10/2018
15.000,00 euro

OKAZION!! KINOSTUDIO, NE PALLAT TE RI 9-KATESH,

rr. "Aleksander Moisiu", buze rruge, | 70 M2 | 1.800 Euro

Shitet per arsye emigrimi Bar Kafe “Enea”, me pune dhe klientele te ngritur prej vitesh, sip, 70 M2, aktualisht ne pune, ambiente me punime dhe arredime bashkohore. Me hipoteke, çertifikate pronesie

Botuar me 22/10/2018
1.800,00 euro

FILLIMI I RRUGES DON BOSKO

perballe Semaforit | 43 M2 | 172.000 Euro

Shitet lokal, 43 M2, Me hipoteke. Me kontrate 6 vjecare qeraje

Botuar me 21/10/2018
4.000,00 euro/m2

TEK TREGUT ÇAM,

prane rruges, | 110 M2 | 100.000 Leke

Jepet me qera Bar-Kafe, 110 M2, me verande te shfrytezueshme + hapesire te jashtme. Totalisht e kompletuar, aktualisht ne pune

Botuar me 21/10/2018
100.000 leke

ISH BLLOKU

Rr. "Sami Frashri", perballe shkolles 11 Janari | 125 M2 | 330.000 Euro

Shitet lokal, 125 M2, ne certifikate pronesie eshte 95m². Aktualisht me qera me klientele te rregullt

Botuar me 20/10/2018
330.000,00 euro

LAGJIA 17

ne hyrje te Durresit, perballe lulishtes | 100 M2 | 70.000 Leke

Bar-restorant, 100 M2, 1 banjo, gjendja: e mire, me ambjent te jashtem te shfrytezueshem, i kompletuar

Botuar me 19/10/2018
70.000 leke

RR. 4 DESHMORET

perballe Shkolles | 90 M2 | 35.000 Leke

Jepet me qera lokal, 90 M2, i kompletuar, me kuzhine

Botuar me 19/10/2018
35.000 leke

RRUGA PERLAT REXHEPI, BLLOK

prane karlsberg | 94 M2 | 260.000 Euro

SUPER OKAZION AFATSHKURTER NE BLLOK...Shitet lokal siperfaqe 94 m2 me certifikate pronesie i ndodhur ne rrugen Perlat Rexhepi, aktualisht i lene me qera per shume 1000 euro/muaj.Shitet vetem per 260,000 euro i PADISKUTUESHEM (me cmim Fresku).Nxitoni...!Nese jeni te interesuar kontaktoni ne nr. 069 20 33 335 / 069 42 73 672, 94 M2, i mobiluar, gjendja: shume e mire - REGER IMOBILIARE

Botuar me 19/10/2018
260.000,00 euro