Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

OKAZION!!! JEPET ME QERA BAR RESTORANT “SHTEPIA E MIQVE”, RR. “BOGDANI”,

ngjitur me murin e shkolles "Avni Rustemi", | 220 M2 | 45.000 Leke
Karakteristika

Prona te patundshme, Qeradhenie, Lokale
OKAZION!!! JEPET ME QERA BAR RESTORANT “SHTEPIA E MIQVE”, Rr. “Bogdani”,, ngjitur me murin e shkolles "Avni Rustemi",, 220 M2, 45.000 leke
1 banjo
Përshkrim

Jepet me qera Bar Restorant “Shtepia e Miqve”, 220 M2, 1 banjo, totalisht i kompletuar, verande te shfrytezueshme, oborr. Me pune dhe klientele te ngritur prej vitesh. Çmimi okazion

45.000 leke

Botuar më 10/06/2019

Telefon