Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

OKAZION!!! BAR KAFE "LONDON UK"! TEK SELVIA,

ne hyrje te rr. "Siri Kodra", | 70 M2 | 500 Euro
Karakteristika

Prona te patundshme, Qeradhenie, Lokale
OKAZION!!! Bar Kafe "London UK"! Tek Selvia,, ne hyrje te rr. "Siri Kodra",, 70 M2, 500 euro
Kati 1
Përshkrim

Jepet me qera Bar Kafe "London UK", sip, 70 M2, kati 1, totalisht i kompletuar, me pune dhe klienlete te ngritur prej 10 vitesh. Te interesuarit te kontaktojne ne Viber ose what's App

500,00 euro

Botuar më 30/06/2020

Telefon
)