Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

NE QENDER TE TIRANES

Rr. “Barikatave”, ish Konema 17 nentori | 37.2 M2 | 210000 Leke
Karakteristika

Prona te patundshme, Ne shitje, Lokale
Ne qender te Tiranes, Rr. “Barikatave”, ish Konema 17 nentori, 37.2 M2, 210.000 leke i diskutueshem
Përshkrim

Kati II, shitet lokal, 37.2 M2, dhe verande 72m², me hipoteke, I kompletuar ne menyre modern.

210.000 leke

Botuar më 22/05/2019

Telefon