Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

OKAZION! QESARAK

Linze | 180 M2 | 200.000 Euro

Shitet Bar Restorant Imperium, sip., 180 M2, , 180 M2, e kompletuar totalisht me kush...

Botuar më 10/08/2019
200.000,00 euro

SUPER OKAZION !!! RR."DEMOKRACIA"

Bathore, 100m sa kalon rrethrrotullimin | 220 M2 | 800 Euro

Jepet me qera ambjent, 220 M2, 2 ambjente, kati 1, 1 banjo, bosh, gjendja: shume e mire, i pajisur me kondicioner, linje 3 fazore, aspirim, shtruar me pllaka, banjo, parkim 280m²

Botuar më 19/08/2019
800,00 euro/muaj

RR. MYSLYM SHYRI

prane rrugices se tregut Çam | 71 M2 | 150.000 Euro

Shitet bar restorant, 71 M2, + 2 veranda, e gatshme per pune. Cmimi

Botuar më 19/08/2019
150.000,00 euro

TEK SHESHI WILLSON

perballe Postes nr 8 | 80 M2 | 1.100 Euro

Jepet me qera lokal, 80 M2, + verande. I kompletuar

Botuar më 19/08/2019
1.100,00 euro

OKAZION! QESARAK

Linze | 180 M2 | 200.000 Euro

Shitet Bar Restorant Imperium, sip., 180 M2, kuzhine bashkohore, parkim te bollshem, aktualisht ne gjendje pune. Me hipoteke te rregullt. Shitet per arsye emigrimi

Botuar më 19/08/2019
200.000,00 euro

OKAZION! RR. “KOMUNA PARISIT”,

RR. “MEDAR SHTYLLA”, PERBALLE LULISHTES | 65 M2 | 195.000 Euro

SHITET LOKAL MALIBU BAR, e kompletuar me kushte bashkohore te kohes me arkitekt, me sistem kamerash, me qepen elektrik, gjenerator silencioz, 65 M2, 1 banjo, gjendja: e rikonstruktuar. I pershtatshem per cdo lloj biznesi.Shitet bosh 2800 Euro/m² dhe e kompletuar. Me hipoteke te rregullt

Botuar më 19/08/2019
195.000,00 euro

TEK FRESKU, PRANE LOKAL QESARAK

buze rruges kryesore, jepet me qera Bar restorant Qesaraka | 2.400 M2 | 2.500 Euro

Kati perdhe e perbere nga 10 dhoma hoteli me tualet te kompletuar, salle 400m, kati I restorant me punime dekorative, 500m²+nje salle 300m², Kati II: salla e dasmave, 800m², kapaciteti per 450 persona, e kompletuar me kushte bashkohore, sip.totale, 2.400 M2, kuzhina moderne, Cmimi

Botuar më 18/08/2019
2.500,00 euro/muaj

RR. "5 MAJI",

prane shkolles Tirana Jone, ne pallat te ri 6 katesh,pll i ri Albedil | 30 M2 | 50.000 Leke

Jepet me qera lokal, 30 M2, me dy kate+verande 100 m ², me vend per te pjekur. Jepet per zyra ose aktivitet tjeter

Botuar më 17/08/2019
50.000 leke

UNAZA E RE, NE ASTIR

RR. "FOTO XHAVELLA", PRANE LOKAL TERMINALI | 31 M2 | 98.000 Euro

Shitet lokal bar-kafe dublex, 31 M2, kati 1, hapesire e bollshme secili kat i dublexit 31m2, aktualisht ne gjendje pune, me klientele prej vitesh, me te gjitha pajisjet, pallat i ri, me dokumenta ne proces legalizimi

Botuar më 17/08/2019
98.000,00 euro

RR. MINE PEZA

ne kryqezim me rrugen Fortuzi | 50 M2 | 70.000 Leke

Jepet me qera lokal, 50 M2, 1 banjo

Botuar më 16/08/2019
70.000 leke

RR. FREDERIK SHIOROKA

jepet me qera | 500 M2 | 1.200 Euro

Bar-kafe kati 1 dhe hotel kati 2-3, 500 M2, paradhenie 2 muaj

Botuar më 16/08/2019
1.200,00 euro