Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

RR. “SIRI KODRA”,

tek blloku magazinave | 750 M2 | 2 Euro

Jepen me qera ambient + 2 zyra, sip., 750 M2, (e ndare 600m kati 2 dhe 150m kati I) dhe kati III, sip.600m². Te pershtatshme per fasoneri, magazinim, depo farmaceutike

Botuar më 24/10/2019
2,00 euro/m²

RRUGA E KAVAJES

tek kryqezimi i 21 Dhjetorit, tek Hyrja e kolegjit turk | 35 M2 | 1 Euro

Jepet me qera dyqan, ngjitur me dyqanin e pikturave, 35 M2, +16m² gjysme kati perbrenda, i pershtatshem per aktivitete te ndryshme

Botuar më 24/10/2019
1,00 euro/m²

RR. "RRAPO HEKALI" (TEK KOMUNA PARISIT),

100m mbi Qendren Kristal | 50 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera ambient, per aktivitete si farmaci dhe biznese te ndryshme, 50 M2, 1 banjo

Botuar më 23/10/2019
25.000 leke/muaj

FIER

Shitet | 900 M2 | 1.300.000 Euro

Objekt-bisnes, 900 M2, Me hipoteke. 2 katesh, i pershtatshem per shume funksione

Botuar më 23/10/2019
1.300.000,00 euro

RRUGA E KAVAJES

tek kryqezimi i 21 Dhjetorit, ne katin e 2 siper Galerise se Artit dhe Eagle Mobile | 130 M2 | 1 Leke

Jepet me qera ambjent, 130 M2, bosh. I pershtatshem per biznes. Pamje e mrekullueshme nga e cila duket i gjithe sheshi i kryqezimit te 21 Dhjetorit

Botuar më 23/10/2019
1 leke

RRUGA NAIM FRASHERI

KRYQEZIMI MBRAPA AMBASADES GREKE | 110 M2 | 700 Euro

Jepet me qera ambjent, 110 M2, e pershtatshme per farmaci, klinik dentare, laboratore, eshte pershtatur per klinik fizioterapie, mban 4 poltrona. Nuk jam agjensi

Botuar më 22/10/2019
700,00 euro

RR. "BARIKADAVE",

prane shkolles Lidhja Prizrenit, | 50 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera per zyre ap.ambjent per thonj me xhel me te gjitha paisjet, 50 M2, Cmimi

Botuar më 22/10/2019
20.000 leke

ASTIR

UNAZA E RE | 42 M2 | 37.800 Euro

Shitet ambjent, 42 M2, ambjenti eshte 1.5 m i larte nen sip e tokes dhe 2.5 m mbi sip. e tokes. Ka korent 3fazore dhe uje24 ore. Ka funksionuar si torneri. Ne proces hipotekimi

Botuar më 22/10/2019
37.800,00 euro

TEK BRRYLI

Prane Tirana Bank | 45 M2 | 270 Euro

Jepet me qira Ambjent per zyre, 45 M2, kati 1 mbi dyqane.Pallat i ri punime shume cilesore.Ambjenti eshte i arreduar per zyra.Me tualet Brenda.

Botuar më 22/10/2019
270,00 euro/muaj

ISH UZINA ENVER

AFER KOMPLEKSIT TE PALLATEVE ARLIS SH.P.K | 62 M2 | 100.000 Leke

Jepet me qera ambjent, 62 M2, ne korner, me vetrat xhami fizarmonik 8m, dhe lulishte perpara 100m², pershtatet per cdo lloj biznesi

Botuar më 22/10/2019
100.000 leke
)