Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

RR. IRFAN TOMINI

ngjitur me pallatin me shigjeta, tek Alpha Bank | 120 M2 | 120.000 Leke

Jepet me qera lokal, 120 M2, kati 2, i kompluar, ne gjendje pune, me 2 ambjente per d...

Botuar më 22/03/2019
120.000 leke

ISH BLLOKU, RR. "SAMI FRASHERI",

perballe shkolles "11 Janari", | 125 M2 | 330.000 Euro

Shitet lokal, 125 M2, (prona ne çertifikate pronesie eshte 95m²). Aktualisht i dhene me qera me klientele te rregullt. Shitet

Botuar më 26/03/2019
330.000,00 euro

RRUGA BILAL GOLEMI

Komuna e Parisit | 70 M2 | 70.000 Leke

Jepet me qera lokal me 40m verande perpara. Klientele e rregullt familjare, 70 M2, 1 banjo

Botuar më 25/03/2019
70.000 leke/muaj

RRUGA MARGARITA TUTULANI

Tirane | 52 M2 | 156.000 Euro

Shitet lokal me verande, 52 M2

Botuar më 25/03/2019
156.000,00 euro

BUZE LIQENI TE THATE

tek Liqeni Artificial | 70 M2 | 40.000 Leke

Jepet me qera bar-kafe, 70 M2, me kuzhine te kompletuar me te gjitha pajisjet, me lulishte nga te dyja krahet

Botuar më 25/03/2019
40.000 leke

PERBALLE SPITALIT TE FEMIJEVE,

buze rruge | 80 M2 | 530.000 Euro

Shitet Bar Kafe "PANORAMA", 80 M2, 1 banjo, + verande 100m². Me hipoteke. Aktualisht ne pune, me xhiro ditore shume te mire, biznes i ngritur prej 10 vitesh.

Botuar më 25/03/2019
530.000,00 euro

JEPET ME QERA PICERI ME FURRE DRURI NE NJE KOMPLEKS "BAR KEND LOJRASH",

totalisht i kompletuar, sip. ambienti | 35 M2 | 40.000 Leke

35 M2, ambient i rregulluar.

Botuar më 24/03/2019
40.000 leke

NE BLLOK

Shitet | 95 M2 | 475.000 Euro

Super Okazion….Lokal, 95 M2, 40 m2 verande.Ne gjendje shume te mire e me klientelke te garantuar.Pallat i ri me hipoteke.Punime super cilesore.

Botuar më 22/03/2019
475.000,00 euro

TEK SHESHI WILLSON

perballe Postes nr 8 | 80 M2 | 1.100 Euro

Jepet me qera lokal, 80 M2, + verande. I kompletuar

Botuar më 22/03/2019
1.100,00 euro

TEK ISH KINEMA “17 NENTORI”,

rr. "Bardhok Biba", | 75 M2 | 60.000 Leke

Jepet me qera ose shitet ambient 2 katesh, 75 M2, 2 banjo, ka funksionuar si Call Center, Zyra, Bar Kafe (aktualisht i kompletuar si bar-kafe). Jepet per biznese te ndryshme private. Qeraja

Botuar më 22/03/2019
60.000 leke

RR. IRFAN TOMINI

ngjitur me pallatin me shigjeta, tek Alpha Bank | 120 M2 | 120.000 Leke

Jepet me qera lokal, 120 M2, kati 2, i kompluar, ne gjendje pune, me 2 ambjente per duhanpiresit. Me drite dhe diell. Orientim Lindje dhe perendim. Me klientele te rregullt. Aktualisht Bliss Kafe

Botuar më 22/03/2019
120.000 leke